Peeling salicylowy

Pozbycie się przebarwień i stanów zapalnych na twarzy bez zabiegu kosmetycznego jest prawie niemożliwe. Salicylowe peelingi enzymatyczne to skuteczna metoda walki z niedoskonałościami skóry. Duża siła ingerencji substancji czynnej pozwala na szybkie uzyskanie pozytywnego wyniku.

Kosmetyczki naszego salonu w Warszawie wykonują peeling salicylowy z użyciem certyfikowanych substancji. Skład preparatów i czas trwania kuracji są ustalane indywidualnie.

Specyfika peelingu salicylowego

Kwas salicylowy jest bardzo często stosowany w kosmetologii. Posiada wyraźne właściwości antybakteryjne i złuszczające. Jest niezastąpiony w leczeniu trądziku, w walce z niechcianą pigmentacją i pierwszymi oznakami starzenia.

Salicylowe peelingi do twarzy mają następujące zalety:

  • Wszechstronność. Zabieg jest odpowiedni zarówno dla młodzieży jak i dorosłych. Twój typ skóry nie ma tu znaczenia.
  • Bezpiecznie. Skład preparatu do oczyszczania skóry nie zawiera żadnych substancji trujących i toksycznych.
  • Minimalne efekty uboczne. Kwas salicylowy jest nie jest drażniący dla skóry, dlatego nie powoduje reakcji alergicznych.
  • Szybki czas regeneracji. Łuszczenie się skóry znika w ciągu siedmiu dni od wykonania peelingu.

Poza kwasem salicylowym produkt zawiera inne składniki aktywne: witaminy, ekstrakty roślinne i enzymy. Intensyfikuję one i przedłużają wzajemnie swoje działanie.

Peeling kwasem salicylowym należy wykonywać jesienią i zimą, kiedy aktywność słońca jest mniejsza. Jest to konieczne dla szybszej regeneracji skóry po zabiegu.

Pozytywne efekty chemicznego peelingu salicylowego

Regularne oczyszczanie naskórka zalecane jest osobom z cerą problemową i mającą skłonności do wyprysków i trądziku. Po kursie peelingu salicylowego zauważysz, że:

  • Ulga dla skóry jest wygładzona;
  • Twoje pory są mniej widoczne;
  • Trądzik stopniowo znika;
  • Proces regeneracji skóry został przyspieszony;
  • Jednolita i zdrowa cera.

Kwas salicylowy skutecznie oczyszcza ujście mieszków włosowych. Zapobiega to powstawaniu zaskórników. Ponadto blizny i bliznowce stają się mniej widoczne.

Dzięki głębokiemu oczyszczeniu skóry przyspieszona zostaje produkcja kolagenu i elastyny. Zmiany związane z wiekiem, np. zmarszczki i niepożądana pigmentacja, rozwijają się znacznie wolniej. Poprawia się nasycenie skóry powietrzem, a inne rodzaje kosmetyków znacznie lepiej się wchłaniają.

Powierz swoje piękno doświadczonym kosmetyczkom naszego salonu. Zapisz się na konsultację już teraz, aby jak najszybciej znaleźć najlepszy schemat pielęgnacji skóry twarzy.

Ceny za peeling
Peeling AHA/BHA - twarz 180 zł
Peeling AHA/BHA - twarz + szyja 220 zł
Peeling AHA/BHA - twarz + szyja + dekolt 280 zł
Peeling BioRePeel - twarz 300 zł
Peeling BioRePeel - twarz + szyja 380 zł
Peeling BioRePeel - twarz + szyja + dekolt 450 zł
Peeling Medik8 MONO LACTIC 200 zł
Peeling Medik8 MONO MANDELIC 200 zł
Peeling Medik8 CLARITY SIGNATURE 250 zł
Dermapen + peeling AHA/BHA 500 zł
Dermapen + peeling AHA/BHA - twarz + szyja 600 zł
Dermapen + peeling AHA/BHA - twarz + szyja + dekolt 800 zł
Rezerwacja
online