Podolog

Życie pokazuje, że praktycznie co drugi człowieka ma różnego rodzaju problemy ze stopami. Modzele, nagniotki, grzyby, popękane pięty i wrastające paznokcie to częste i niełatwe do samodzielnego zwalczenia dolegliwości. W wykryciu zmian patologicznych i dobraniu odpowiedniego leczenia może pomóc podolog, czyli specjalista, który jest w stanie zapewnić holistyczną opiekę nad stopami. W celu umówienia się na konsultację z doświadczonym podologiem należy się skontaktować z salonem kosmetycznym PIED-DE-POULE w Warszawie, gdzie zadbamy o Twoje stopy.

подология 2

Pedicure medyczny

Nie każdy wie, że oprócz zwykłego pedicure kosmetycznego, w profesjonalnym salonie można zamówić również pedicure medyczny. Nie jest to przede wszystkim zabieg estetyczny, ale profilaktyczno-leczniczy, w którym oprócz zwykłych narzędzi stosuje się specjalistyczny sprzęt i akcesoria. Takie zabiegi może wykonać tylko lekarz ze specjalnym wykształceniem, która posiada określoną wiedzę i umiejętności z zakresu dermatologii, ortopedii, chirurgii, a nawet endokrynologii. Pedicure medyczny polega na kompleksowej obróbce skóry i paznokci.

Oto plan wizyty:

 1. Badanie i rozmowa z pacjentem.
 2. Ocena problemu i dobór kuracji leczniczej.
 3. Zabieg na stopy (dla każdego indywidualnie).
 4. Dodatkowe porady i zalecenia dotyczące dalszej pielęgnacji.
подология

Kiedy konieczna jest konsultacja z podologiem?

Prawie wszystkie choroby i zmiany chorobowe stopy mogą i powinny być leczone przez podologa. Najczęstsze skargi naszych klientów to:

 • Wrastający paznokieć.
 • Deformacja płytki paznokciowej.
 • Popękane pięty.
 • Hiperkeratoza.
 • Modzele, nagniotki.
 • Brodawka.
 • Zmiany grzybicze.
 • Zwiększona potliwość.
 • Stopa cukrzycowa.
 • Ból w stopie.

Nie należy czekać, aż problem się pogłębi. Udowodniono, że okresowe wizyty u podologa są korzystne nawet bez widocznych i odczuwalnych zmian, bo często specjalista jest w stanie wykryć nieprawidłowości na wczesnym etapie, zanim pojawią się wyraźne objawy. Ponadto, jeśli doskwiera Ci nieprzyjemne swędzenie, dyskomfort w stopach, jeśli zauważysz deformację stóp lub zmiany w kolorze i strukturze paznokcia, to umów się na wizytę. W razie potrzeby podolog może skierować Cię do innego lekarza o wąskiej specjalizacji, jeśli konieczne będą dalsze badania.

подология 4

Usuwanie brodawek

Brodawki należą do zakaźnych zmian o charakterze niezłośliwym. To bardzo częsty problem, ponieważ infekcje mogą być łatwo przenoszone przez pęknięcia w skórze. Brodawki trzeba odpowiednio wcześnie kontrolować i usuwać, ponieważ stopniowo powiększają się i rozprzestrzeniają. Podobnie jak w przypadku innych zmian chorobowych, należy unikać samodzielnego leczenia, lepiej zaufać profesjonaliście. Podolog w Pied-de-Poule znajdzie najlepszy sposób na usunięcie brodawek i przeprowadzi niezbędne zabiegi dla brodawek każdej wielkości, w tym brodawek płaskich, brodawek na stopach i brodawek wokół paznokci. Niektóre brodawki znikają po jednym zabiegu, inne mogą wymagać kilku sesji. W celu zapewnienia maksymalnego efektu i 100% bezpieczeństwa stosujemy tylko sprawdzone techniki i jednorazowe lub sterylizowane narzędzia.

подология 3

Leczenie popękanych pięt

Problem zaczyna się od małych nacięć, które stopniowo się pogłębiają. Jeśli nie zwrócisz na to szybko uwagi, to Twoje stopy będą wyglądać nieatrakcyjnie, i co gorsza, powiększające się ranki zaczną sprawiać ból. Zamiast próbować radzić sobie z pęknięciami samodzielnie, poszukaj pomocy u doświadczonego podologa. Specjalista zidentyfikuje przyczynę problemu i wybierze najlepszy dla Ciebie program leczenia. Ten ostatni obejmuje zwykle higieniczny pedicure medyczny, podczas którego skórę się zmiękcza i poleruje. Pęknięcia mogą być wynikiem niewłaściwej pielęgnacji, hipowitaminozy lub chorób grzybiczych, i we wszystkich tych przypadkach przygotowywany jest indywidualny program terapii.

Opinie klientów

 • Uwielbiam Twój salon. Szczególnie podoba mi się mistrz Yana w Shocie. Po jej zastosowaniu moje włosy wyglądają niesamowicie i są bardzo lśniące. Dla mnie jest to najlepszy salon pod każdym względem – zawsze fajna atmosfera i przyjaźni panowie.

 • Uwielbiam usługi stylizacji i makijażu w PDP. Zawsze bardzo fajna atmosfera, czuje się jak w domu. Dostaję też wiele komplementów na temat stylizacji i makijażu podczas różnych wydarzeń. I oczywiście zawsze polecam je moim znajomym.

 • Od ponad roku regularnie chodzę do PIED-DE-POULE na zabiegi pielęgnacyjne włosów BRAE. Dzięki niemu wyrosły mi zdrowe, długie włosy, o których marzyłam od dawna. Częściej niż opieką zajmuję się tylko stylizacją. Podoba mi się to, że mam do dyspozycji różnych specjalistów, ale zawsze otrzymuję tę samą profesjonalną usługę.

 • To są zabiegi, które wykonuję regularnie! Wszyscy mistrzowie zawsze słuchają próśb! Szczególnie upodobałam sobie Maxima w moich włosach, jest po prostu najlepszy! Jestem niezmiernie wdzięczny za jakość wykonanej pracy.

 • Chciałabym podziękować Waszemu salonowi! Uwzględniacie wszystkie moje życzenia dotyczące wyboru koloru włosów. Jestem  bardzo zadowolona z rezultatów!!! Miałam też zabieg na twarz i pedicure i bardzo mi się podobało!

 • Od ponad dwóch lat jestem stałą klientką sieci salonów PIED-DE-POULE. Najczęściej odwiedzam salon w centrum Kijowa , ponieważ jego lokalizacja jest dla mnie dogodna, a ponadto pracuje tam moja ulubiona wizażystka, Ira.

 • Poszłam na zabieg na włosy do Balmain (rozwiązał problem suchości włosów po rozjaśnianiu na blond). Artystka miała na imię Iya. Zrobiła mi wykład na temat pielęgnacji i pomogła wybrać odpowiednie produkty. Bardzo się cieszę, ten rytuał jest moją szansą na odbudowanie długości włosów po blondzie i warkoczach.

 • Salon PIED-DE-POULE to od wielu lat moje ulubione miejsce w Kijowie, którego nigdy nie zmieniam. Zawsze przyjazna atmosfera i wysoki poziom profesjonalizmu, i to jest ważne, jeśli przyjdziesz głodny, salon ma menu z pysznym i zdrowym jedzeniem, które dostarczane jest bardzo szybko!

 • Moja współpraca z salonem PIED-DE-POULE trwa już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, całego personelu i komunikacji. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć najlepszy czas, a także to, że dzięki salonowi nie omijają mnie żadne nowości z branży kosmetycznej, a zwłaszcza pielęgnacji włosów, bo tak bardzo je kocham!

Czekamy na Ciebie w naszym salonie

Dziękujemy!
Państwa zgłoszenie zostało wysłane, wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
More:
Umów się