Oczyszczenie manualne twarzy

Otrzymaj dawkę świeżości i czystości, skorzystaj z oczyszczenia manualnego twarzy, które pomoże w walce z "letnimi" problemami. Lato to czas urlopów, relaksu i nowych znajomości. To idealny moment, by wyglądać doskonale, a oczyszczenie manualne twarzy skutecznie usunie kurz, pot i tłuszcz z kremów przeciwsłonecznych, które zatykają pory. Czarne kropki pokrywają twarz, powodując pojawienie się pryszczy i stanów zapalnych. Regularne oczyszczenie manualne pomoże utrzymać skórę w doskonałej kondycji, zapobiegając tym letnim problemom.

Jak często potrzebne jest mechaniczne oczyszczanie twarzy w salonie?

Kosmetolodzy mówią, że w agresywnym okresie letnim konieczna jest codzienna pielęgnacja. Mycie, nawilżające kremy, łagodzące maski przywracają równowagę wodną i pozwalają twarzy się zregenerować. Codzienne procedury nie wymagają specjalistycznej wiedzy ani sprzętu. Jednak dla głębszego oczyszczenia skóry, jakim jest oczyszczanie twarzy mechaniczne, niezbędne jest skorzystanie z usług wykwalifikowanego specjalisty. Tylko profesjonalne oczyszczenie manualne może skutecznie usunąć głębsze zanieczyszczenia i przywrócić skórze świeżość, czyniąc ją zdrową i promienną.

Jeśli chcesz zachować młody wygląd, naturalne piękno, elastyczność i delikatność skóry, profesjonalna pielęgnacja jest konieczna przez cały rok. W okresie międzysezonu i zimą wystarczą dwa wizyty miesięcznie na oczyszczenie manualne, które delikatnie ale skutecznie usunie zanieczyszczenia. Latem wszystko jest dostosowywane indywidualnie, w tym również oczyszczanie mechaniczne, które głębiej oczyszcza pory i pomaga w utrzymaniu zdrowej skóry. Co się stanie, jeśli nie będziesz dbać o skórę? Brak regularnej pielęgnacji, zarówno manualnej, jak i mechanicznej, może prowadzić do powstawania niedoskonałości, zatykania porów i utraty blasku cery. Zaniedbanie oczyszczania prowadzi do:

  • niechlujnego wyglądu. Skóra bez odpowiedniej pielęgnacji latem przypomina muchomora. Czarne kropki stają się bardziej widoczne, szczególnie pod wieczór. W gruncie rzeczy są to sebum, które przylega do tłuszczu. Trudno wyobrazić sobie, że taka "ozdoba" będzie dla Ciebie zaszczytem.
  • poważne problemy z naskórkiem. Niewłaściwie oczyszczona z kurzu skóra to przyczyna powstawania pryszczy, zaskórników i wyprysków. Bez właściwej pielęgnacji może dojść do zmiany pH skóry.

Wygląda na to, że z jednej strony higiena, piękno i zdrowie (potrzebna mechaniczna oczyszczanie twarzy, cena procedury w Warszawie dla każdego dostępna), z drugiej strony - tłusta skóra, brud w porach i problemy ze zdrowiem. Czy naprawdę chcesz tego dla siebie?

Jak przygotować się do manualnego oczyszczania twarzy?

Nie można wybierać usługi tylko na podstawie wieku. Ważny jest również typ skóry, jej stan i inne indywidualne cechy. Kosmetolodzy z salonu PIED-DE-POULE konsultują każdego gościa i określają, która usługa będzie idealna. Spędzisz 10 minut opowiadając mistrzowi o swoim organizmie, godzinę przeprowadzisz procedurę, a przez długie miesiące będziesz cieszyć się rezultatem.

  • Skontaktuj się z administratorem. Umówią Cię na wizytę, i bądź pewny, że na Ciebie będą czekać o ustalonej godzinie. U nas nie ma kolizji między gośćmi, ponieważ świątynia piękna to nie taśma produkcyjna, a nasi goście nie muszą czekać w kolejce.
  • Nie nakładaj makijażu przed wizytą. Jeśli masz alergię, poinformuj o tym kosmetologa przed rozpoczęciem procedury. Nie zaszkodzi wcześniej skonsultować się z dermatologiem.
  • Mechaniczne oczyszczanie to usunięcie brudu z porów za pomocą specjalistycznych narzędzi. Proces może być towarzyszony nieprzyjemnymi doznaniami.
  • Po kompleksie działań może pojawić się zaczerwienienie. To nie groźne, a maska łagodząca i nawilżający krem pomogą. Ale lepiej nie planować wizyty u kosmetologa na dzień przed ważnym spotkaniem. Reakcja organizmu jest indywidualna.

Zapisz się na oczyszczanie twarzy

Ceny za oczyszczanie twarzy
Manualne oczyszczanie twarzy 200 zł
Kawitacyjne oczyszczanie twarzy 350 zł
Oczyszczanie twarzy Medik8 270 zł
Rezerwacja
online