Mechaniczne oczyszczanie twarzy

Otrzymaj dawkę świeżości i czystości, skorzystaj z pomocy w walce z "letnimi" problemami. Lato to czas urlopów, relaksu i nowych znajomości. To idealny moment, by wyglądać doskonale. Kurz, pot, tłuszcz z kremów przeciwsłonecznych zatykają pory. Czarne kropki pokrywają twarz, powodując pojawienie się pryszczy i stanów zapalnych.

Jak często potrzebne jest mechaniczne oczyszczanie twarzy w salonie?

Kosmetolodzy mówią, że w agresywnym okresie letnim konieczna jest codzienna pielęgnacja. Mycie, nawilżające kremy, łagodzące maski przywracają równowagę wodną i pozwalają twarzy się zregenerować. Codzienne procedury nie wymagają specjalistycznej wiedzy ani sprzętu. Jednak głębokie mechaniczne oczyszczanie może przeprowadzić tylko wykwalifikowany specjalista. Jeśli chcesz zachować młody wygląd, naturalne piękno, elastyczność i delikatność skóry, profesjonalna pielęgnacja jest konieczna przez cały rok. W okresie międzysezonu i zimą wystarczą dwa wizyty miesięcznie, latem wszystko jest dostosowywane indywidualnie. Co się stanie, jeśli nie będziesz dbać o skórę? Zaniedbanie oczyszczania prowadzi do:

  • niechlujnego wyglądu. Skóra bez odpowiedniej pielęgnacji latem przypomina muchomora. Czarne kropki stają się bardziej widoczne, szczególnie pod wieczór. W gruncie rzeczy są to sebum, które przylega do tłuszczu. Trudno wyobrazić sobie, że taka "ozdoba" będzie dla Ciebie zaszczytem.
  • poważne problemy z naskórkiem. Niewłaściwie oczyszczona z kurzu skóra to przyczyna powstawania pryszczy, zaskórników i wyprysków. Bez właściwej pielęgnacji może dojść do zmiany pH skóry.

Wygląda na to, że z jednej strony higiena, piękno i zdrowie (potrzebna mechaniczna oczyszczanie twarzy, cena procedury w Warszawie dla każdego dostępna), z drugiej strony - tłusta skóra, brud w porach i problemy ze zdrowiem. Czy naprawdę chcesz tego dla siebie?

Jak się przygotować do procedury?

Nie można wybierać usługi tylko na podstawie wieku. Ważny jest również typ skóry, jej stan i inne indywidualne cechy. Kosmetolodzy z salonu PIED-DE-POULE konsultują każdego gościa i określają, która usługa będzie idealna. Spędzisz 10 minut opowiadając mistrzowi o swoim organizmie, godzinę przeprowadzisz procedurę, a przez długie miesiące będziesz cieszyć się rezultatem.

  • Skontaktuj się z administratorem. Umówią Cię na wizytę, i bądź pewny, że na Ciebie będą czekać o ustalonej godzinie. U nas nie ma kolizji między gośćmi, ponieważ świątynia piękna to nie taśma produkcyjna, a nasi goście nie muszą czekać w kolejce.
  • Nie nakładaj makijażu przed wizytą. Jeśli masz alergię, poinformuj o tym kosmetologa przed rozpoczęciem procedury. Nie zaszkodzi wcześniej skonsultować się z dermatologiem.
  • Mechaniczne oczyszczanie to usunięcie brudu z porów za pomocą specjalistycznych narzędzi. Proces może być towarzyszony nieprzyjemnymi doznaniami.
  • Po kompleksie działań może pojawić się zaczerwienienie. To nie groźne, a maska łagodząca i nawilżający krem pomogą. Ale lepiej nie planować wizyty u kosmetologa na dzień przed ważnym spotkaniem. Reakcja organizmu jest indywidualna.

Zapisz się na oczyszczanie twarzy

Rezerwacja
online