Klasyczny pedicure

Troskliwe podejście do własnego wyglądu, dbałość o szczegóły - to gwarancja pewności siebie w każdej sytuacji, niezależnie od garderoby. To wyraz staranności, bezkompromisowego stylu i pedantyzmu.

Piękne stopy: przyjemna troska o siebie

Pedicure klasyczny staje się koniecznością zarówno dla mężczyzn, jak i pięknych kobiet, ponieważ pielęgnacja nie może być wybiórcza.

Klasyczny pedicure to wyjątkowa procedura, podczas której można się zrelaksować i czerpać prawdziwą przyjemność, podczas gdy mistrz dba o Twoje stopy.

Dzięki salonowej pielęgnacji:

  • Zapomnisz, co to są odciski i modzele.
  • Skóra stanie się miękka, elastyczna i nawilżona.
  • Paznokcie będą równomierne i gładkie.

Dodatkowo regularne profesjonalne zadbanie o swoje stopy co najmniej raz w miesiącu oznacza dbanie o zdrowie, eliminując wkręcające się paznokcie, nieprzyjemny zapach i zgrubienie naskórka.

Delikatne traktowanie i profesjonalizm: klucz do dobrej obsługi. Klasyczna odmiana procedury obejmuje użycie narzędzi mechanicznych. Za ich pomocą mistrz koryguje skórę około paznokcia i kształt paznokcia, usuwa martwe warstwy. W celu uzyskania najlepszych rezultatów można zastosować środki zmiękczające i parowanie.

Jesteśmy wszyscy jednostkowi, podobnie jak nasza fizjologia, dlatego nie można oferować usług paznokciowych na zasadzie szablonu. Uwzględnia się indywidualne cechy stóp i palców, stan zdrowia, ewentualne wady - dobiera się środki i łagodne metody do eliminacji tych niedoskonałości.

Mamy pełne zaufanie do naszych specjalistów - wszyscy są wykwalifikowani i doświadczeni, uważni i staranni, abyście doznawali przyjemności, wychodzili z salonu zadowoleni z obsługi, w doskonałym nastroju i w pełni pewni siebie.

Zapisz się na klasyczny pedicure

Twoje bezpieczeństwo i spokój to nasz priorytet

Podczas standardowej usługi pedicure używane są różne akcesoria, które mają kontakt ze skórą. Pomimo że profesjonalizm specjalisty wyklucza urazy i dyskomfort, dbamy o dokładność i sterylność wszystkiego, co ma kontakt z klientem.

Akcesoria przechodzą trzykrotne czyszczenie i dezynfekcję - w specjalnych roztworach dezynfekujących, podczas ręcznego mycia i przy wysokich temperaturach w piecu sterylizacyjnym.

Hermetyczne paczki z gotowym zestawem wszystkiego, co niezbędne, są otwierane osobiście przed klientem.

Podczas usług pedicure stosujemy produkty sprawdzonych przez nas marek - to kosmetyki premium od Zuda, Padopharm, Footlogic.

Etap pedicure: od konsultacji do zaleceń

  • Indywidualność dla każdego gościa to nie tylko puste słowa. Dlatego zanim rozpoczniemy pracę, mistrz przeprowadzi diagnostykę i porozmawia z Tobą w komfortowych warunkach.
  • Następnie należy przygotować się do mechanicznego czyszczenia. Aby skóra stała się miękka i elastyczna, zostanie rozparzona. W kutykulę wmasowuje się specjalne oleje.
  • Następny etap - stopa i pięta. Usuwane są zrogowaciałe warstwy skóry. Nie poczujesz niczego poza przyjemnymi doznaniami.
  • Paluszki, kutykula, paznokcie są również obrabiane tak samo jak przy manicure - wszystko jest korygowane i obcinane.
  • Aby sprawić, żebyś się zrelaksował, na ostatnim etapie specjalista używa kremów i balsamów.
  • Spersonalizowana obsługa zostanie podkreślona specjalnie dla Ciebie opracowanym programem do pielęgnacji domowej.

Zapisz się na klasyczny pedicure

Ceny za klasyczny pedicure
Mistrz
Główny mistrz
Pedicure częściowy (tylko palce) 90 zł
Pedicure (ze stopami) 130 zł
Pedicure hybrydowy (ze stopami) 185 zł
French pedicure hybrydowy (ze stopami) 230 zł
Pedicure hybrydowy (tylko palce) 150 zł
French pedicure hybrydowy (tylko palce) 185 zł
Intensywna odbudowa paznokci od Podofarm (pedicure) 240 zł
SPA Podopharm (dla stóp) 95 zł
Express SPA Podopharm (dla stóp) 70 zł
Rezerwacja
online