Pedicure

Pięknie wypielęgnowane stopy z perfekcyjnym pedicure to ważny element wizerunku każdej kobiety. Współcześni projektanci generują wiele pomysłów na to, jak wyglądać mają paznokcie u stóp. Klasyczny pedicure w Warszawie można uzyskać w naszym salonie. Mają Państwa do swojej dyspozycji wykwalifikowanych specjalistów i najlepsze materiały kosmetyczne.

Dlaczego lepiej zrobić pedicure w salonie?

Wiele kobiet, a zwłaszcza mężczyzn woli samodzielnie wykonywać pedicure i doprowadzać do porządku paznokcie stóp, ale jeśli powierzysz swoje nóżki doświadczonemu specjaliście, to zyskasz co najmniej pięć rzeczy:

 1. Klasyczny pedicure w salonie to godzina prawdziwego relaksu przy ulubionej muzyce lub audiobooku.
 2. Profesjonalny pedicure zapobiega takim problemom ze zdrowiem, jak wrośnięty paznokieć. Nieprawidłowe obcinanie paznokci podczas domowego pedicure jest główną przyczyną powstawania takiego problemu.
 3. Pedicure w salonie oznacza pełną sterylność narzędzi i środki aseptyczne, co zmniejsza do zera ryzyko wystąpienia stanów zapalnych i zakażeń po przycinaniu.
 4. Możliwe jest nałożenie żelowego lakieru na paznokcie stóp, co jest trudne do wykonania w domu, ponieważ do takiego pedicure trzeba kupić lampę UV i cały zestaw narzędzi.
 5. W salonie można zamówić dodatkowe usługi, takie jak usuwanie nagniotków, masaż stóp, parafinoterapia itp. co znacznie poprawi Twoje samopoczucie i wygląd zewnętrzny.

Przyjrzyjmy się bliżej, jakie rodzaje pielęgnacji paznokci można wykonać w salonie piękności.

Pedicure klasyczny

Pedicure klasyczny to tradycyjna metoda pielęgnacji paznokci, w której wykorzystuje się narzędzia tnące. Kolejność kroków specjalisty jest następująca:

 1. Usuwanie starej powłoki paznokci.
 2. Korygowanie kształtu i długości paznokci. Aby uniknąć wrastania paznokci, przycinaj je na prosto.
 3. Płytki paznokciowe są polerowane i piłowane.
 4. Zmiękczenie skórek dzięki substancjom zmiękczającym.
 5. Podniesienie kutykuli patyczkiem pomarańczowym.
 6. Wycięcie skórki nożyczkami do manicure z okrągłymi końcówkami.Wykonujemy ciągłe ruchy w celu uniknięcia zadziorów.
 7. Wcieranie oleju w naskórek.

Jeśli jest takie życzenie, to specjalista naniesie lakier do paznokci w wybranym wzorze. Cena klasycznego pedicure nielakierowanego jest niższa od ceny pedicure z lakierem.

Pedicure mechaniczny

Tego typu pedicure lepiej nie robić na własną rękę. Doświadczeni specjaliści z naszego salonu świetnie znają pedicure mechaniczny. Charakterystyczną częścią zabiegu jest usunięcie skórek i zrogowaciałego naskórka za pomocą frezarki z różnymi nasadkami.

Pedicure dla mężczyzn staje się coraz bardziej popularny wśród panów, którzy dbają o swoje stopy i chcą się czuć komfortowo w każdej sytuacji. Pedicure męski jest nie tylko kwestią estetyki, ale także zdrowia i higieny stóp. W wielu salonach w stolicy, pedicure męski w Warszawie oferowany jest z uwzględnieniem specyfiki męskiej skóry i potrzeb. Dlatego warto zastanowić się nad wizytą i przekonać, jak wiele korzyści może przynieść regularny pedicure męski. Jeśli szukasz profesjonalnych usług w tym zakresie, pedicure męski w Warszawie jest idealnym miejscem do rozpoczęcia tej przygody z dbałością o siebie.

Warto pamiętać, że pedicure męski nie jest już domeną tylko kobiet, ale staje się standardową usługą dla każdego świadomego swojego wyglądu mężczyzny.

Ceny za pedicure
Mistrz
Główny mistrz
Pedicure częściowy (tylko palce) 90 zł
Pedicure częściowy (tylko palce) 150 zł
Pedicure (ze stopami) 130 zł
Pedicure japoński 170 zł
Pedicure hybrydowy (ze stopami) 185 zł
French pedicure hybrydowy (ze stopami) 230 zł
Pedicure hybrydowy (tylko palce) 150 zł
French pedicure hybrydowy (tylko palce) 185 zł
Intensywna odbudowa paznokci od Podofarm (pedicure) 240 zł
SPA Podopharm (dla stóp) 95 zł
Express SPA Podopharm (dla stóp) 70 zł
Rezerwacja
online