Manicure kombinowany

Zadbane dłonie są ozdobą obrazu, co wskazuje na jego dokładność, umiejętność dbania o siebie, wyczucie stylu. Manicure kombinowany, który łączy różne techniki, pozwala czuć się pewnie i budzi szacunek innych.

Zalety podejścia zintegrowanego

Mimo codziennej pielęgnacji domowej, palce potrzebują okresowych wizyt w salonie. Tam zwracają uwagę na wszelkie niuanse, dbają o zdrowie i kompleksową bezpieczną pielęgnację.

Kwalifikacje specjalistów, którzy zapewniają niezmiennie wysoki serwis, zaawansowany sprzęt i ekskluzywne kosmetyki zapewniają dostęp do branży kosmetycznej klasy premium.

Zapisz się na Manicure kombinowany

Indywidualne podejście

PIED-DE-POULE to niestandardowe podejście do tworzenia wizerunku. Każda usługa zostanie opracowana zgodnie z Twoimi wymaganiami, z uwzględnieniem cech fizjologicznych, stylu, życzeń.

Każdy ma inne palce. Palce u każdego są unikalne. Forma paznokcia, grubość skórek, wrażliwość, przyzwyczajenia są uwzględniane przez specjalistę, dzięki czemu nasze klientki opuszczają salon zadowolone, bo jest to dla nas bardzo ważne.

Zatrudniamy rzetelnych i doświadczonych specjalistów, którzy rozpoczynają sesję od konsultacji i szczegółowej diagnozy, a kończą na indywidualnie dobranym do Ciebie wskazówkom pielęgnacyjnym.

Bezpieczeństwo i nowoczesny sprzęt

Manicure kombinowany, zaliczany również do metod mieszanych, wymaga użycia narzędzi mechanicznych. Gwarantujemy ich sterylność, a także pełną higienę całego zabiegu.

 • wszystkie akcesoria są zdezynfekowane;
 • są myte ręcznie przy użyciu specjalnych środków;
 • są sterylizowane w specjalnym piecu sterylizacyjnym;
 • zapakowane w craftowe opakowanie, które otwiera się przy tobie.

Specjalista korzysta również z zaawansowanych modeli specjalistycznego sprzętu oraz całego arsenału nakładek, od przecinaka po polerki, które wykluczają urazy i kontakt z elementami tnącymi.

Jak przebiega sesja?

Podkreślmy tu jeszcze raz, że najważniejszy dla nas jest indywidualny charakter sesji. Ważne są dla nas indywidualne potrzeby naszych Klientów, dlatego przed rozpoczęciem sesji nasi specjalisty przeprowadzają gruntowny wywiad, w trakcie ustalamy plan kuracji. Konsultacja przebiega w następujący sposób:​

 • Rozmowa z gościem i diagnoza.
 • Zastosowanie na danym odcinku ciała środka dezynfekującego.
 • Usunięcie lakieru w razie potrzeby. Korekta płytki paznokcia.
 • Usunięcie lub zredukowanie (metoda europejska) skórek (z ewentualnym poprzednim nasączeniem w celu zmiękczenia).
 • Sucha metoda mechaniczna.
 • Stosowanie nawilżających i relaksujących produktów kosmetycznych.

Czas wyliczany jest indywidualnie i uzależniony od konkretnych etapów. Zazwyczaj sesja trwa nieco dłużej u mężczyzn. Jeśli specjalista zaleci dodatkowe sesje SPA lub terapię parafinową palców, to zabieg może trwać do 2-3 godzin.

Należy pamiętać, że podczas gdy specjalista zajmuje się palcami, mężczyźni mogą mieć strzyżenie, a kobiety poprawiać lub korygować brwi.

Rozsądne ceny za wysokiej klasy usługi

Dążymy do tego, aby Manicure kombinowany, prawdziwy europejski serwis i wysokiej klasy usługi z zakresu urody, były dostępne dla największego grona.

 • Wybierz Manicure kombinowany w stylu klasycznym i europejskim, ciętym i mechanicznym czy z parafinoterapią.
 • Ciesz się palcami. Daj swoim palcom pielęgnację, której potrzebują! Zapisz się już teraz?
 • Czekamy na Ciebie w naszych salonach w Warszawie. Zadzwoń i umów się na wizytę w najbliższym, dogodnym dla Ciebie terminie.

Szczegółowe informacje na temat usług fryzjerskich, kosmetologicznych i pielęgnacji paznokci można uzyskać telefonicznie lub poprzez mejla wysłanego poprzez naszą stronę internetową.

Ceny za manicure kombinowany
Mistrz
Główny mistrz
Manicure 80 zł
Manicure hybrydowy 170 zł
French manicure hybrydowy 215 zł
Manicure hybrydowy (bez usunięcia hybrydy) 145 zł
Wzmocnienie paznokci 215 zł
Wzmocnienie paznokci 45 zł
SPA Podopharm (dla dłoni) 70 zł
Express SPA Podopharm (dla dłoni) 50 zł
Rezerwacja
online