Co musisz wiedzieć o

PIED-DE-POULE

PIED-DE-POULE to sieć salonów kosmetycznych oferujących wysokiej jakości usługi w przystępnej cenie.
PIED-DE-POULE to sieć salonów kosmetycznych oferujących wysokiej jakości usługi w przystępnej cenie.
Czas umyć pióra • Czas umyć pióra • Czas umyć pióra •
Czas umyć pióra • Czas umyć pióra • Czas umyć pióra •
Wykonywanie 150 usług

Jesteśmy najlepsi w kompleksowych zabiegach koloryzacji włosów, takich jak Out of Black i Airtouch, a także w perfekcyjnym manicure.

  • Naprawiamy złe kolory, robimy to każdego dnia.
  • Odbuduj włosy dzięki 10 różnym zabiegom i terapiom pielęgnacyjnym.
  • Przygotuj się na wydarzenia.
  • Dokonaj radykalnych zmian w swoim wyglądzie lub udoskonal istniejący wygląd, zwiększając swoją atrakcyjność.
  • Pomagamy zachować urodę i zadbany wygląd.
  • Sprawiają, że czujesz się pewna siebie i atrakcyjna.
Czas umyć pióra • Czas umyć pióra • Czas umyć pióra •

Założyciele PIED-DE-POULE

Anna i Egor od ponad 14 lat badają każdy etap funkcjonowania salonu kosmetycznego i wdrażają wszystkie najnowsze technologie zarządzania i informatyczne.

Będą Ci towarzyszyć na każdym etapie realizacji projektu, zatrudnią i przeszkolą Twój zespół oraz wdrożą wszystkie procesy biznesowe.

Anna Shidenko, Egor Kolchenko

Nasze sztuczki i funkcje

Stosujemy sterylizację medyczną - autoklawy IS YESON - dzięki czemu nasi goście nie muszą się martwić o bezpieczeństwo podczas korzystania z naszych usług.
Używamy nowoczesnych urządzeń, takich jak suszarki Dyson, które nie niszczą włosów podczas stylizacji i zachowują ich naturalny blask.
Stworzyliśmy wewnętrzną szkołę, w której uczymy wysokich standardów obsługi i świadczenia usług. Oznacza to, że wybierając naszą sieć salonów, możesz mieć pewność, że trafisz w ręce prawdziwego profesjonalisty, ponieważ dysponują oni wszystkimi nowymi technikami strzyżenia, manicure i makijażu.
Zawsze śledzimy wszystkie nowości i wybieramy tylko te kosmetyki, które naprawdę działają i są warte Twojej uwagi - możesz na nas polegać przy wyborze pielęgnacji domowej.
Naszym zadaniem jest nie tylko wykonanie usługi, ale także doradzenie klientowi, co jest dla niego najlepsze, z uwzględnieniem wszystkich jego indywidualnych cech i preferencji stylistycznych. Możesz bezpiecznie powierzyć kardynalne zmiany naszym mistrzom.
Zapewniamy wysoką jakość usług, dlatego mamy dział jakości, do którego można się zwrócić z każdą uwagą lub sugestią, a kierownictwo natychmiast rozwiąże sytuację.
Wiemy, że nikt nie chce spędzać dużo czasu w salonie, dlatego wykonujemy 2-3 usługi jednocześnie, starając się jak najbardziej uszanować Twój czas.
Możemy otworzyć cały salon wcześniej, jeśli musisz zdążyć na wczesny lot, lub na odwrót, jeśli masz ważne wydarzenie. Zawsze chętnie pomożemy Ci w przypadku wystąpienia siły wyższej.
Pokaż więcej
Klucz do Twojej pewności siebie! Klucz do Twojej pewności siebie!
Standardowe protokoły dla usług w całej sieci
Franczyzowy salon kosmetyczny pierwszej klasy

Recenzje naszych klientów

Luna
Luna
piosenkarz, kompozytor
Bazhana
Bazhana
autor tekstów
Alevtina Diva Olive
Alevtina Diva Olive
bloger
Dasha Zarivnaya
Dasha Zarivnaya
Doradca ds. komunikacji przy Szefie Gabinetu Prezydenta Ukrainy
Vlada Shishkovskaya
Vlada Shishkovskaya
bloger
Alina Gerasimowa
Alina Gerasimowa
bloger
Eugenia Kaganowicz
Eugenia Kaganowicz
bloger
Vanessa Vinogradova
Vanessa Vinogradova
bloger
Nastia Zima
Nastia Zima
bloger
Moja współpraca z salonem PIED-DE-POULE trwa już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, całego personelu i komunikacji. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć najlepszy czas, a także to, że dzięki salonowi nie omijają mnie żadne nowości z branży kosmetycznej, a zwłaszcza pielęgnacji włosów, bo tak bardzo je kocham!
Salon PIED-DE-POULE to od wielu lat moje ulubione miejsce w Kijowie, którego nigdy nie zmieniam. Zawsze przyjazna atmosfera i wysoki poziom profesjonalizmu, i to jest ważne, jeśli przyjdziesz głodny, salon ma menu z pysznym i zdrowym jedzeniem, które dostarczane jest bardzo szybko!
Poszłam na zabieg na włosy do Balmain (rozwiązał problem suchości włosów po rozjaśnianiu na blond). Artystka miała na imię Iya. Zrobiła mi wykład na temat pielęgnacji i pomogła wybrać odpowiednie produkty. Bardzo się cieszę, ten rytuał jest moją szansą na odbudowanie długości włosów po blondzie i warkoczach.
Od ponad dwóch lat jestem stałą klientką sieci salonów PIED-DE-POULE. Najczęściej odwiedzam salon w centrum Kijowa , ponieważ jego lokalizacja jest dla mnie dogodna, a ponadto pracuje tam moja ulubiona wizażystka, Ira.
Chciałabym podziękować Waszemu salonowi! Uwzględniacie wszystkie moje życzenia dotyczące wyboru koloru włosów. Jestem  bardzo zadowolona z rezultatów!!! Miałam też zabieg na twarz i pedicure i bardzo mi się podobało!
To są zabiegi, które wykonuję regularnie! Wszyscy mistrzowie zawsze słuchają próśb! Szczególnie upodobałam sobie Maxima w moich włosach, jest po prostu najlepszy! Jestem niezmiernie wdzięczny za jakość wykonanej pracy.
Od ponad roku regularnie chodzę do PIED-DE-POULE na zabiegi pielęgnacyjne włosów BRAE. Dzięki niemu wyrosły mi zdrowe, długie włosy, o których marzyłam od dawna. Częściej niż opieką zajmuję się tylko stylizacją. Podoba mi się to, że mam do dyspozycji różnych specjalistów, ale zawsze otrzymuję tę samą profesjonalną usługę.
Uwielbiam usługi stylizacji i makijażu w PDP. Zawsze bardzo fajna atmosfera, czuje się jak w domu. Dostaję też wiele komplementów na temat stylizacji i makijażu podczas różnych wydarzeń. I oczywiście zawsze polecam je moim znajomym.
Uwielbiam Twój salon. Szczególnie podoba mi się mistrz Yana w Shocie. Po jej zastosowaniu moje włosy wyglądają niesamowicie i są bardzo lśniące. Dla mnie jest to najlepszy salon pod każdym względem - zawsze fajna atmosfera i przyjaźni panowie.
Używamy tylko najlepszych

Produkty kosmetyczne w naszych salonach

Szkolimy

Szkoła PIED-DE-POULE

Opracowaliśmy własną metodykę szkolenia i otworzyliśmy szkołę dla:
Dowiedz się więcej
Franchise

Stań się częścią PIED-DE-POULE

Oferujemy otwarcie własnego salonu kosmetycznego PIED-DE-POULE jako franczyzobiorca w Twoim mieście.
150 000$
Budżet minimalny
50 - 75 %
Zwrot z inwestycji (roczny)
2-4 lata
Payback
Dowiedz się więcej
Rezerwacja
online