Shatush

Trend na naturalność pojawia się również we fryzjerstwie. Zamiast monochromatycznej koloryzacji na całej długości kobiety coraz częściej decydują się na wyrafinowane pasemka. Połączenie kilku odcieni i obróbka poszczególnych pasemek daje w efekcie lekką i pełną objętości fryzurę. Taki właśnie efekt daje koloryzacja shatouche, którą można wykonać w naszym salonie. Doświadczeni specjaliści znają tajniki tej techniki i są tutaj, aby pomóc Ci przejść metamorfozę.

Właściwości shatuch

Koloryzacja włosów techniką shatouch polega na delikatnym rozciągnięciu koloru. Przed nałożeniem mieszanki substancji aktywnych pasma się rozczesuje, a sama reakcja zachodzi na świeżym powietrzu. Mieszanka zatrzymuje się co najmniej 5 cm od korzeni włosów. Dzięki temu drobiazgowi przejście od naturalnego tonu do odcienia koloru jest prawie niezauważalne i delikatne.

Shatush dobrze działa zwłaszcza w przypadku włosów kasztanowych i ciemnopłowych. Jasne loki wyglądają jak wypalone słońcem bądź rozjaśnione solą morską. Nie da się złapać wyraźnego gradientu, i dlatego fryzura wygląda naturalnie i świeżo. Makijaż w kolorze nude, minimalistyczna biżuteria i ubrania z naturalnych tkanin stanowią idealne uzupełnienie stylizacji.

W przypadku ultrakrótkich fryzur ten rodzaj barwienia pasm włosów nie jest odpowiedni, bo odcienie nie będą wyraźnie widoczne. Bogactwo palety kolorystycznej da o sobie znać w pełni przy włosach średniej długości.

Korzyści z farbowania włosów shatush

Shatush może ukryć niedoskonałości włosów i nadać Twojemu wyglądowi świeżości. Nawet jeśli nigdy nie farbowałaś włosów, to warto skorzystać z tej wyrafinowanej metody. Oto kilka świetnych argumentów przemawiających za tym:

  • Delikatna pielęgnacja włosów. Shatush nie dochodzi do korzeni, czyli najwrażliwszej części pasm włosów. Farbowanie wykonuje się przy pomocy produktów bez intensywnych składników.
  • Łatwość układania. Dzięki wizualnej objętości, jaką tworzy koloryzacja shatush, nie jest to już skomplikowane. Fryzura wygląda elegancko, nawet jeśli włosy są po prostu spięte w warkocz.
  • Uniwersalność. Koloryzacja może być wykonywana na niemal wszystkich odcieniach włosów. Shatush podkreśli piękno zarówno dojrzałych kobiet, jak i młodych dziewczyn.
  • Koszty. Nie trzeba często odświeżać koloru, bo korzenie włosów nie podlegają farbowaniu. Jasne pasma na długo zachowują swój nieskazitelny odcień i atrakcyjny wygląd.
  • Kamuflaż. Taki proces koloryzacji ukrywa pierwszą siwiznę i odciąga uwagę od odrostów.

Shatush jest zabiegiem wykonywanym wyłącznie w salonie. Wykonanie tak skomplikowanego zabiegu w warunkach domowych jest niemożliwe. Tylko wykwalifikowany fryzjer może dobrać odpowiedni odcień i kolor.

Farbowanie włosów Shatush w Warszawie

Każda kobieta może farbować włosy w technologii shatush, wystarczy umówić się na zabieg. W naszym salonie uzyskasz wyczerpujące informacje na temat wszystkich niuansów farbowania włosów tą metodą oraz skonsultujesz się ze specjalistą. Przynieś ze sobą przykłady kolorów, które lubisz, i nasz specjalista postara Ci się pomóc.

W zależności od długości włosów, farbowanie włosów metodą shatush trwa od 40 minut do 1,5 godziny. Ten czas spędzisz w przyjaznej atmosferze naszego salonu. Eksperci nie tylko stworzą doskonały efekt, ale także doradzą, jak dbać o włosy po farbowaniu. Zapisy na shatush już ruszyły, nie zwlekaj!

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Farbowanie odrostów 230 zł
Koloryzacja jednolita 260 zł
Tonowanie 200 zł
Dekoloryzacja 220 zł
Pasemka 380 zł
Baby lights 330 zł
Balayage 440 zł
Shatush 460 zł
Airtouch 800 zł
Rezerwacja
online