Kalifornijskie pasemka

Kalifornijskie pasemka stały się w ostatnich latach modnym trendem. Jak sama nazwa wskazuje, powstał on w słonecznym południowym stanie, a dokładniej w Hollywood. Technika ta została szybko doceniona przez gwiazdy czerwonego dywanu, a następnie miliony piękności na całym świecie podchwyciły kalifornijskie pasemka.

Jak wykonuje się rozjaśnianie kalifornijskie?

Wykonywany jest na bazie klasycznego rozjaśniania, uważany jest za stosunkowo delikatny (farba prawie nie dotyka cebulek włosów i skóry głowy), ale wymaga specjalnego przeszkolenia, doświadczenia i talentu stylisty. Nacisk kładziony jest na naturalne odcienie i rozmytą gradację kolorów. Nadaje się do wszystkich typów wyglądu, do włosów jasnych i ciemnych.

Efektem końcowym są pasma z efektem częściowego oparzenia słonecznego, tak jakbyś przez ostatni miesiąc spacerował po plażach Los Angeles.

Ponieważ technika ta wymaga najwyższego poziomu wyszkolenia stylistów, w PIED-DE-POULE zajmują się nią najbardziej doświadczeni mistrzowie swojego rzemiosła. Osiągnięcie podobnego "hollywoodzkiego" efektu w warunkach domowych jest dość trudne.

Kluczem do sukcesu i wysokiej jakości usług w PIED-DE-POULE

Można uznać środki, których używamy podczas koloryzacji. Są to skuteczne i jednocześnie delikatne produkty premium światowych marek, z których wiele jest dostarczanych do Polski wyłącznie dla nas.

Mistrz dobierze kombinację kolorów, barwników i produktów pielęgnacyjnych do farbowanych kosmyków w zależności od indywidualnych cech stylu, kondycji i długości włosów. Pozwoli to cieszyć się nowym wyglądem przez długi czas.

Ile kosztuje kalifornijskie podkreślanie?

Nasza polityka polega na tym, aby usługi wysokiej jakości były dostępne cenowo, tak aby mieszkańcy Polski mogli sobie pozwolić na stylizację, która sprawi, że będą wyglądać tak stylowo jak Jennifer Aniston czy Brad Pitt.

Pracujemy według transparentnego cennika, ale ostateczny koszt usługi zależy od wielu czynników. Po pierwsze, od ewentualnych dodatkowych procedur (o których mistrz poinformuje więcej). Po drugie, od długości włosów. Po trzecie, od ilości potrzebnych materiałów do koloryzacji. Dokładny koszt można poznać po wizycie w salonie.

Ze względu na to, że procedura jest uważana za stosunkowo skomplikowaną, może zająć więcej czasu niż klasyczna koloryzacja.

Zapisz się na podkreślanie

Jak zapisać się na zabieg

Zapoznaj się z przykładami gotowych prac - w ten sposób będziesz mógł dokładnie ocenić poziom umiejętności naszego personelu i zrozumieć, czy ta technika jest odpowiednia dla Twoich włosów. Przejrzyj profile mistrzów i wybierz tego, który najbardziej Ci się podoba. Skontaktuj się z nami dzwoniąc lub zostaw prośbę o spotkanie na naszej stronie internetowej.

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Farbowanie odrostów 230 zł
Koloryzacja jednolita 260 zł
Tonowanie 200 zł
Dekoloryzacja 220 zł
Pasemka 380 zł
Baby lights 330 zł
Balayage 440 zł
Shatush 460 zł
Airtouch 800 zł
Rezerwacja
online