Farbowanie brwi henną

Architektura brwi z pewnością zajmuje wiodącą pozycję wśród nowoczesnych trendów kosmetycznych. Dzięki tej technice możesz uczynić swoje oczy bardziej wyrazistymi, a swój wygląd bardziej interesującym i atrakcyjnym. Odcień brwi ma bezpośredni wpływ na postrzeganie twarzy oraz pierwsze wrażenie, jakie wywierasz na otaczające Cię osoby. Farbowanie brwi henną to popularna usługa w naszym salonie. Jest to idealna alternatywa dla tatuażu oraz doskonała okazja do szybkiej zmiany wyglądu.

Zalety farbowania brwi henną

Zabieg modelowania brwi obejmuje nie tylko zmianę kształtu, ale także korektę odcienia. Włoski można zabarwić farbami chemicznymi lub henną. Druga opcja jest preferowana z wielu powodów:

 • Bezpieczeństwo. Henna to naturalny barwnik pochodzenia roślinnego. Nie szkodzi ani włosom, ani skórze. Reakcje alergiczne są niezwykle rzadkie.
 • Łatwość użycia. Hennę w proszku miesza się z wodą i nakłada na brwi. Nie zawiera utleniaczy ani utrwalaczy.
 • Gama naturalnych odcieni. Za pomocą henny można farbować brwi na różne odcienie brązu i czerwieni. Ta paleta kolorów wygląda bardzo naturalnie.
 • Delikatne tatuowanie. Henna farbuje nie tylko włoski, ale także skórę pod nimi, dając efekt zbliżony do trwałego tatuażu.

Farbowanie brwi henną jest szczególnie odpowiednie dla blondynek i brunetek. Efekt zabiegu utrzymuje się przez okres od 2 do 4 tygodni.

Technologia farbowania brwi henną w salonie kosmetycznym

Nie zaleca się farbowania brwi henną w domu, ponieważ wynik może być niezadowalający. Nasz mistrz dobierze idealny odcień, odpowiednio przygotuje skórę i włoski do zabiegu oraz będzie kontrolować czas utrzymywania farby.

Zazwyczaj przed farbowaniem brwi następuje modelowanie. Nadmiar włosków jest usuwany, a wyraźne linie są rysowane ołówkiem. Następnie nakładany jest tłusty krem na górną powiekę i łuki brwiowe, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się farby. Następnie mistrz przygotowuje mieszankę henny i nakłada ją na brwi. Brwi są pokrywane folią, a następnie trzeba odczekać od 40 do 60 minut.

Po usunięciu wilgotną ściereczką klientka zobaczy wstępny efekt koloryzacji. Może się wydawać, że kolor jest bardzo intensywny lub ciemny, ale to normalne na początku. Nie ma powodu do obaw, ponieważ w ciągu kilku dni odcień stanie się bardziej naturalny i utrzyma się przez 2-3 tygodnie.

W pierwszym dniu po zabiegu nie zaleca się intensywnego mycia i aplikowania makijażu na brwi. Ogólnie rzecz biorąc, farbowane brwi henną nie wymagają specjalnej pielęgnacji. Jedynym wyjątkiem jest unikanie kontaktu z chlorowaną wodą basenową, która może wpływać na matowość koloru.

Aby umówić się na farbowanie brwi henną w naszym salonie i uczynić je Twoją wizytówką, skontaktuj się z nami. Doświadczone mistrzynie zadbają o to, aby zabieg był przyjemny i jak najszybszy.

Opinie klientów

 • Uwielbiam Twój salon. Szczególnie podoba mi się mistrz Yana w Shocie. Po jej zastosowaniu moje włosy wyglądają niesamowicie i są bardzo lśniące. Dla mnie jest to najlepszy salon pod każdym względem – zawsze fajna atmosfera i przyjaźni panowie.

 • Uwielbiam usługi stylizacji i makijażu w PDP. Zawsze bardzo fajna atmosfera, czuje się jak w domu. Dostaję też wiele komplementów na temat stylizacji i makijażu podczas różnych wydarzeń. I oczywiście zawsze polecam je moim znajomym.

 • Od ponad roku regularnie chodzę do PIED-DE-POULE na zabiegi pielęgnacyjne włosów BRAE. Dzięki niemu wyrosły mi zdrowe, długie włosy, o których marzyłam od dawna. Częściej niż opieką zajmuję się tylko stylizacją. Podoba mi się to, że mam do dyspozycji różnych specjalistów, ale zawsze otrzymuję tę samą profesjonalną usługę.

 • To są zabiegi, które wykonuję regularnie! Wszyscy mistrzowie zawsze słuchają próśb! Szczególnie upodobałam sobie Maxima w moich włosach, jest po prostu najlepszy! Jestem niezmiernie wdzięczny za jakość wykonanej pracy.

 • Chciałabym podziękować Waszemu salonowi! Uwzględniacie wszystkie moje życzenia dotyczące wyboru koloru włosów. Jestem  bardzo zadowolona z rezultatów!!! Miałam też zabieg na twarz i pedicure i bardzo mi się podobało!

 • Od ponad dwóch lat jestem stałą klientką sieci salonów PIED-DE-POULE. Najczęściej odwiedzam salon w centrum Kijowa , ponieważ jego lokalizacja jest dla mnie dogodna, a ponadto pracuje tam moja ulubiona wizażystka, Ira.

 • Poszłam na zabieg na włosy do Balmain (rozwiązał problem suchości włosów po rozjaśnianiu na blond). Artystka miała na imię Iya. Zrobiła mi wykład na temat pielęgnacji i pomogła wybrać odpowiednie produkty. Bardzo się cieszę, ten rytuał jest moją szansą na odbudowanie długości włosów po blondzie i warkoczach.

 • Salon PIED-DE-POULE to od wielu lat moje ulubione miejsce w Kijowie, którego nigdy nie zmieniam. Zawsze przyjazna atmosfera i wysoki poziom profesjonalizmu, i to jest ważne, jeśli przyjdziesz głodny, salon ma menu z pysznym i zdrowym jedzeniem, które dostarczane jest bardzo szybko!

 • Moja współpraca z salonem PIED-DE-POULE trwa już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, całego personelu i komunikacji. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć najlepszy czas, a także to, że dzięki salonowi nie omijają mnie żadne nowości z branży kosmetycznej, a zwłaszcza pielęgnacji włosów, bo tak bardzo je kocham!

Czekamy na Ciebie w naszym salonie

Dziękujemy!
Państwa zgłoszenie zostało wysłane, wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
More:
Umów się