Makijaż koktajlowy

Planujesz ważne wydarzenie lub randkę? W takim razie warto zadbać o odpowiedni makijaż. Jeśli nie chcesz ograniczać się do lekkiego dziennego makijażu, a wieczorowy wydaje się zbyt jaskrawy, zalecamy wypróbowanie makijażu koktajlowego. Wizażyści naszego salonu urody znają wszystkie niuanse tego typu makijażu. Dobierzemy idealny makijaż, który uczyni Cię królową wieczoru.

Sekrety makijażu koktajlowego

Aby wyobrazić sobie makijaż koktajlowy, zalecamy zapoznanie się z zasadami takiego makijażu:

  • Zadbanej skóry. To podstawowa zasada. Jeśli istnieją jakiekolwiek niedoskonałości, są one eliminowane za pomocą specjalnych produktów. W rezultacie uzyskujemy równy koloryt skóry, który stanowi doskonałą bazę dla makijażu.
  • Piękne brwi. Brwi potrafią sprawić, że spojrzenie staje się otwarte lub smutne, dynamiczne lub arystokratyczne. Od nich zależy wiele. W makijażu koktajlowym brwi są podkreślane specjalnymi żelami, pomadkami, kredkami, cieniami.
  • Umiarkowanie. Makijaż koktajlowy nie powinien być zbyt wyrazisty. Jednocześnie ma w sobie pociągłość i naturalność. Przy tworzeniu makijażu ważne jest nie tylko podążanie za aktualnymi trendami, ale także uwzględnienie indywidualnych cech kobiety. Na przykład kolor włosów i skóry, aby jak najlepiej podkreślić piękno i zniwelować niedoskonałości.
  • Akcent na oczach lub ustach. Wybierz jedno z nich. Na koktajlowej imprezie oczy można podkreślić kreskami, cieniami, tuszem. W tym czasie na usta wybierane są stonowane odcienie. Lub odwrotnie. Usta są jaskrawe, oczy naturalne.

Ogólnie rzecz biorąc, makijaż koktajlowy jest nieco bardziej wyrazisty niż dzienny, ale mniej jaskrawy niż wieczorowy.

Zapisz się na makijaż koktajlowy

Technika aplikacji

Zrobienie makijażu koktajlowego nie jest takie proste. W tym przypadku nie wystarczy jedna dekoracyjna kosmetyka, ponieważ należy dokładnie przygotować twarz.

Ogólnie rzecz biorąc, wizażyści naszego salonu urody pracują z klientkami w następujący sposób:

  • Prowadzą konsultację. Pomożemy Ci określić typ urody, wybierzemy najlepszy akcent (na oczy lub usta) w zależności od stroju i całościowego wizerunku.
  • Przygotowują skórę twarzy. Należy dokładnie oczyścić skórę za pomocą specjalnych toników i mleczka. Nie zapominają także o nawilżeniu. Szczególną uwagę poświęcają okolicom wokół oczu. Dzięki nawilżeniu wszelkie nałożone kosmetyki będą trzymały się dłużej i będą wyglądały dobrze.
  • Nakładają bazę. Baza pod makijaż nakłada się na całą twarz lub w obszarach skłonnych do przetłuszczania się: środek czoła, nos, broda.
  • Stosują dekoracyjną kosmetykę. To krem tonujący, korektor, rozświetlacz, cienie, pomadka itp.
  • Fixują makijaż. Aby makijaż utrzymał się dobrze przez cały wieczór, stosuje się specjalne środki utrwalające.

W sumie procedura trwa 40-50 minut. W tym czasie wizażyści w salonie PIED-DE-POULE uczynią Twój wizerunek nieskazitelnym. Nie wahaj się, zaimponujesz wszystkim wspaniałym makijażem koktajlowym.

Aby wszystko wyszło idealnie, zalecamy skontaktowanie się z administratorem salonu z wyprzedzeniem i umówienie się na wizytę na trzy do czterech godzin przed planowanym wyjściem. Skorzystaj z formularza kontaktowego, bezpośredniego numeru telefonu salonu lub komunikatora społecznościowego z dowolnej z sieci społecznościowych. Jesteśmy dostępni na wszystkich kanałach komunikacji.

Ceny makijaż
Light makijaż 115 zł
Makijaż dzienny 150 zł
Makijaż koktajlowy 185 zł
Makijaż wieczorowy 290 zł
Makijaż okolicznościowy 360 zł
Dodatkowe rzęsy 45 zł
Kurs makijażu dla siebie "Light - dzienny" 500 zł
Kurs makijażu dla siebie "Makijaż dzienny + transformacja w makijaż wieczorowy" 750 zł
Rezerwacja
online