Manicure hybrydowy

Manicure to ważna część pielęgnacji ciała. W ostatnim czasie manicure hybrydowy zyskuje coraz większą popularność w porównaniu z klasyczną pielęgnacją paznokci przy użyciu narzędzi tnących. Szukasz manicure hybrydowego w Warszawie?

W naszym salonie znajdziesz mistrzów klasy mistrzowskiej!

Manicure hybrydowy - istota metody

Manicure hybrydowy to metoda, w której wałek paznokciowy jest obrabiany specjalnym urządzeniem z wymiennymi frezami obrotowymi. Narzędzia tnące nie są używane, co oznacza, że ryzyko urazu i zakażenia sprowadza się do zera.

Jeśli chcesz zrobić manicure hybrydowy w Warszawie, wybierz nasz salon. Skuteczność tego rodzaju obróbki płytki paznokcia zależy od dwóch czynników - jakości frezarki i kwalifikacji mistrza. Nawet jeśli przejdziesz lekcje manicure hybrydowego dla początkujących, będziesz musiał dużo i ciężko się szkolić. Dlatego po prostu powierz swoje ręce naszym mistrzom - i ciesz się wspaniałym rezultatem.

Jak prawidłowo wykonać manicure hybrydowy?

Aby osiągnąć sukces w manicure hybrydowym, czyli nieobrzesnym, ważne jest przestrzeganie kilku zasad:

  • Obrabiać tylko suchą skórę (a nie mokrą, jak w przypadku manicure obrzękowego);
  • Duże znaczenie ma właściwy wybór frezy: do płytki paznokcia potrzebna jest freza korundowa, a do skórek - diamentowa. Polerowanie paznokcia lepiej wykonać nasadką filcową;
  • Nie naciskać zbyt mocno, aby nie uszkodzić płytki paznokcia;
  • Potrzebne będą dodatkowe akcesoria - płatki waciane, pilniki, patyczki pomarańczowe.

Więcej informacji na temat manicure hybrydowego można znaleźć w lekcjach manicure hybrydowego w filmach szkoleniowych. Ale jeśli nie masz pewności co do swoich umiejętności i chcesz zagwarantować doskonały rezultat, wykonaj manicure hybrydowy w salonie u doświadczonego mistrza.

Ceny za manicure hybrydowy
Mistrz
Główny mistrz
Manicure 80 zł
Manicure hybrydowy 170 zł
French manicure hybrydowy 215 zł
Manicure hybrydowy (bez usunięcia hybrydy) 145 zł
Wzmocnienie paznokci 215 zł
Wzmocnienie paznokci 45 zł
SPA Podopharm (dla dłoni) 70 zł
Express SPA Podopharm (dla dłoni) 50 zł
Rezerwacja
online