Pielęgnacja paznokci

Zadbane paznokcie to dziś coś więcej niż fanaberia i kaprys, to nowoczesny must-have. Jasny i stylowy manicure w takim samym stopniu uzupełnia kobiecy wygląd jak delikatna biżuteria czy dodatki. Zabiegi higieniczne zaleca się ogólnie każdemu, zarówno paniom, jak i panom.

Studio urody Pied-de-Poule w Warszawie oferuje szeroki zakres usług w zakresie pielęgnacji paznokci.

Rodzaje zabiegów pielęgnacyjnych na paznokciach

Salony Pied-de-Poule oferują pełną gamę zabiegów na paznokcie:

 • kilka rodzajów manicure: klasyczny, europejski, japoński;
 • zabiegi spa na dłonie;
 • parafinoterapia;
 • przedłużanie paznokci żelem lub akrylem, korekta, naprawa;
 • nanoszenie lakieru i żelolakieru;
 • design;
 • wzmocnienie paznokci pudrem akrylowym;
 • kompleksowy pedicure, itp.

W zależności od stanu dłoni i stóp, paznokci oraz życzeń klientki, technik podczas konsultacji zaproponuje najlepsze rozwiązanie. Na przykład dla zadbanych dłoni polecamy bezurazowy manicure europejski, w ramach którego przy pomocy pałeczek pomarańczowych i specjalnych kosmetyków usuwa się nadmiar skóry wokół płytki paznokcia.

Jeśli profesjonalnego manicure nie było przez długi czas, to specjalista prawdopodobnie zasugeruje klasyczny manicure, tzn. mechaniczny bądź mieszany.

Jak działa procedura pielęgnacji dłoni?

W PIED-DE-POULE jesteśmy zwolennikami indywidualnego podejścia do problemów klientów. Przed podjęciem zabiegu specjalista najpierw ustali Państwa wymagania i dokona profesjonalnej diagnozy Państwa dłoni, paznokci i stóp. W wyniku takiego wstępu zostanie Państwu zaproponowane optymalne rozwiązanie zarówno pod względem rezultatu, jak i kosztów.

Wszystkie rodzaje manicure wykonywane są według tego samego schematu. Różnią się tylko narzędzia i materiały, które są używane w konkretnych sytuacjach, a także liczba dodatkowych etapów.

 1. Czyszczenie - usunięcie starej warstwy, odtłuszczenie płytki paznokcia.
 2. Nadanie paznokciom pożądanego kształtu.
 3. Usunięcie skórek.

W zależności od pożądanego efektu paznokcie są następnie pokrywane substancją bazą, lakierem do paznokci lub lakierem żelowym, suszone i malowane lub zdobione. Skórki smaruje się olejkiem odżywczym, a cała powierzchnia dłoni i stóp jest pokrywana kremem uspokajającym.

Należy pamiętać, że w ogólnym zestawieniu nie jest możliwe podanie dokładnego czasu zabiegu. Zwykły manicure wysokiej jakości trwa 30-45 minut, manicure z lakierem żelowym około godziny, a wydłużanie paznokci, zabiegi spa i parafinoterapia około 3 godzin. W każdym przypadku możesz sprawdzić czas z administratorem, by wiedzieć, jak zaplanować swój dzień.

Swoją drogą współpracujemy ze specjalistami różnych kierunków. Można tu jednocześnie zrobić sobie paznokcie, obciąć włosy, poprawić i pokolorować brwi lub po prostu się zrelaksować.

Dla mężczyzn PIED-DE-POULE oferuje manicure i pedicure.

Sterylizacja narzędzi w naszym salonie

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest stworzenie prawdziwie bezpiecznego środowiska dla naszych klientów. Dlatego jesteśmy bezkompromisowi w zakresie sterylizacji narzędzi.

 1. Wszystkie narzędzia do manicure wielokrotnego użytku są dezynfekowane, myte ręcznie w roztworze antyseptycznym i sterylizowane w podręcznym sterylizatorze.
 2. Następnie umieszcza się go w sterylnej torbie kraftowej, która jest otwierana w obecności klienta.
 3. Ręce klientów przed rozpoczęciem zabiegu są dezynfekowane.

Używamy instrumentów jednorazowych ściśle raz i to też można monitorować. Pracownicy noszą rękawiczki i uniformy. To nie tylko wymóg korporacyjny, który tworzy odpowiednią atmosferę. Mundury pomagają również utrzymać wysoki poziom bezpieczeństwa procedur.

Jeśli więc tak jak my jesteście zwolennikami 100% czystości i braku ryzyka, to serdecznie zapraszamy. Czekamy na Ciebie na manicure, pedicure i inne zabiegi dla piękna Twoich paznokci!

Zapisz się na pielęgnację paznokci

Rezerwacja
online