Strzyżenie w Warszawie

Strzyżenie włosów pozostaje najpopularniejszą i najbardziej pożądaną usługą wśród tych świadczonych przez salony piękności. To sposób na wyrażenie siebie, pokazanie swojego wewnętrznego świata, a także podstawowy zabieg pielęgnacyjny.

Warto pamiętać, że nawet jeśli nie chcemy wprowadzać drastycznych zmian w swoim wizerunku, to powinniśmy regularnie strzyżenie włosy. Regularne strzyżenie pomaga w utrzymaniu zdrowia włosów, a zalecana długość podcinania to przynajmniej 2 cm.

Specjaliści PIED-DE-POULE są gotowi zmieniać i zadziwiać swoich klientów poprzez strzyżenie w nowoczesnych salonach Warszawy.

Rodzaje fryzur

Wydaje się, że cała różnorodność fryzur wymyka się jakiejkolwiek systematyzacji i niezwykle łatwo jest się tu pogubić.

W rzeczywistości specjaliści rozróżniają:

 • kreatywne, "wystawowe" i
 • codzienne fryzury.

Dalej dzieli się je ze względu na długość, tzn. włosy krótkie, średnie i długie. Można też podzielić je ze względu na stopień kontrastu na konturowe, płaskie itp. Przyjrzyjmy się jednak bliżej temu fryzurom kreatywnym i codziennym.

Zapisz się na strzyżenie

Kreatywne fryzury

Fryzury kreatywne są kolorowe i mają charakter nieformalny, są przeznaczone na wybiegi i na sesje zdjęciowe, często połączone są z nietypowym farbowaniem. Ich głównym zadaniem jest "zanurzenie" modela w filozofii kolekcji, która jest prezentowana, podkreślenie i wzmocnienie efektu pokazywanych strojów, a także stworzenie odpowiedniego przekazu dla odbiorców.

Same fryzury wybiegowe są niepraktyczne i nie nadają się na co dzień. I nie chodzi tu nawet o skomplikowaną stylizację. W oderwaniu od strojów haute couture, do których zostały stworzone, fryzury te wyglądają, delikatnie mówiąc, niefortunnie.

Fryzury wybiegowe można również postrzegać jako fryzury haute couture. Stanowią one podstawę fryzur modelowych, które następnie przekazywane studiom i salonom i stają się częścią codziennego wyglądu.

Oczywiście, aby być na bieżąco z trendami, trzeba interesować się branżą mody i urody oraz wszelkimi nowinkami, chodzić na szkolenia i uczestniczyć w specjalistycznych kursach. Fryzjerzy w salonach Pied-de-Poule właśnie to robią. Dlatego nasi klienci mogą liczyć nie tylko na ponadczasową klasykę, ale także na nowoczesne i modne rozwiązania.

Drobne cięcia

Fryzura codzienna to wyraz Twojej osobowości, ekspresja Twojego wewnętrznego świata.

Istnieje kilka różnych rodzajów fryzur na każdy dzień.

 1. Romantyczne fryzury dla modelek charakteryzują się miękkimi konturami, płynnymi przejściami i lekkim podkręceniem. Jest to najbardziej naturalny, a zarazem wyrafinowany wygląd.
 2. Młodzieńczy: tutaj nacisk położony jest na ekstrawagancję i buntowniczość. Uniesione pasma i kontrastowe kolory to zrozumiałe skojarzenia z energią, zabawą i spontanicznością.
 3. Business casual - nic ekstrawaganckiego, krzykliwego i beztroskiego. Naturalne, czyste linie, klasyczne kształty.
 4. Nowoczesne fryzury są na tyle odważne i kreatywne, że mogą nadać Twojemu wyglądowi nowy wymiar. Czasem chodzi o kontrastowe długości, innym razem o kształtowanie i kolor. Tak czy inaczej, fryzura jest nietypowa, kolorowa i zapadająca w pamięć.

Decydując się na swobodną fryzurę, warto zastanowić się, ile czasu i wysiłku jesteś w stanie poświęcić na jej stylizację. Kreatywne fryzury wymagają częstszych wizyt u fryzjera, ponieważ wraz z odrastaniem włosów tracą swój kształt i pełen blask.

Fryzury damskie w PIED-DE-POULE

W Pied-de-Poule stawiamy na ekskluzywność i indywidualność. Nasi specjaliści nie oferują uniwersalnych rozwiązań; ściśle i skrupulatnie współpracują z każdą kobietą. Ich zalecenia dotyczące fryzur opierają się na:

 • Badanie tekstury klienta - wzrost, wiek, kontury twarzy, specyfika sylwetki i struktura włosów;
 • życzenia klienta.
 • Własne lata doświadczenia.

Warto posłuchać opinii specjalisty, ale w każdym przypadku ostateczny wybór należy do klienta. Jeśli uszczęśliwia Cię kare, mimo że specjalista uważa, że fryzura kaskadowa dodałaby Twojemu wizerunkowi niepowtarzalnego uroku, to masz do tego prawo.

Cena i długość fryzury zależy od jej złożoności i umiejętności specjalisty.

Zapisz się na strzyżenie

Usługi stylizacji włosów dla mężczyzn

W salonie Pied-de-Poule zapraszamy zarówno tych mężczyzn, dla których podążanie za trendami współczesnej mody jest czymś normalnym, jak i tych, którzy dopiero się z nimi oswajają.

Z pewnością wielu chciałoby mieć piękną i wygodną fryzurę, indywidualnie dopasowaną do wyglądu i kondycji włosów. Nasi specjaliści osiągają właśnie taki rezultat.

Specjaliści Salonu przechodzą również regularne profesjonalne szkolenia, dlatego można im zaufać w kwestii rozwiązania takich problemów jak niezdrowa skóra głowy, wypadanie włosów czy łupież.

Pied-de-Poule oferuje pełen zakres usług fryzjerskich dla mężczyzn:

 • strzyżenia włosów - strzyżenia modelowe i maszynką;
 • maskowanie siwizny;
 • stylizacja.

Pied-de-Poule zadba również o Twoje wąsy i brodę. Mistrzowie będą kształtować, stylizować i pielęgnować Twoją brodę.

Zapisz się na strzyżenie męskie

Rezerwacja
online