Makijaż Dzienny

Makijaż to główne narzędzie kobiety. Dzięki kosmetykom łatwo można przekształcić się w stylową bizneswoman, uroczą dziewczynę lub jaskrawą femme fatale. Dla każdej okazji jest odpowiedni makijaż. Jeśli chodzi o codzienne stylizacje, tutaj mamy do czynienia z lekkim, dziennym makijażem.

Wizażyści naszego salonu urody doskonale wiedzą, jaki powinien być makijaż dzienny. Jeśli chcesz podkreślić swoje naturalne piękno, zaufaj zręcznym rękom mistrzów z PIED-DE-POULE. Dobierzemy dla Ciebie odpowiednie kosmetyki i stworzymy nienaganną stylizację. Łatwo, prosto i z gustem. Dodatkowo, cena makijażu dziennego na pewno Cię nie zaskoczy.

Cechy charakterystyczne dziennego makijażu

Taki makijaż uważany jest za spokojny i wszechstronny. Jest odpowiedni na spacer, do pracy, na spotkania lub na codzienne wydarzenia. Prezentuje się pięknie w stylu casual i nawet sportowym, ponieważ jest bardzo naturalny.

Ogólnie istnieje kilka zasad aplikacji takiego makijażu, które większość wizażystów przestrzega w swojej pracy:

 • podstawą makijażu jest naturalność i akcent na naturalnym pięknie,
 • skóra powinna być idealna. Aby zniwelować niedoskonałości, specjaliści używają dziennego kremu, korektora, podkładu i pudru. Produkty są dobierane pod kątem odcienia i struktury skóry,
 • wszelkie przejścia i granice są starannie rozcierane,
 • używane są przyciemnione odcienie, zbliżone do naturalnych: delikatne różowe, beżowe, piaskowe, mleczne, itp.,
 • usta są podkreślane półprzezroczystym błyszczykiem lub delikatną pomadką. Ostatnim trendem są odcienie nude,
 • brwi sprawiają, że twarz staje się bardziej wyrazista. Delikatnie podkreśla się je cieniami w kolorze włosów. Można również używać innych produktów.

Makijaż jest zawsze dobierany indywidualnie. Wizażysta bierze pod uwagę kolor i kształt oczu, odcień włosów i skóry. Dobra jakość dziennego makijażu wykonanego w salonie pasuje do każdej dziewczyny, jeśli zajmuje się nią prawdziwy profesjonalista.

Jak działa wizażysta

Makijaż dzienny w salonie urody trwa około 30-40 minut. Procedura jest dość szybka i składa się z następujących etapów:

 • Konsultacja. Wizażysta dobiera warianty makijażu, uwzględniając cechy wyglądu klientki, nadchodzące wydarzenie, styl ubioru i rekomenduje opcje makijażu. Następnie razem wybieracie najlepszy wygląd.
 • Oczyszczanie. Skórę przed nałożeniem kosmetyków dokładnie oczyszcza się. Stosuje się łagodny płyn micelarny lub tonik.
 • Nawilżanie. Aby uniknąć przesuszenia skóry pod dekoracyjnym makijażem, konieczne jest zastosowanie nawilżających kremów.
 • Naniesienie podkładu. Baza pod makijaż jest niezbędna. Wyrównuje koloryt skóry, maskuje niedoskonałości i utrwala nałożony makijaż.
 • Naniesienie makijażu dekoracyjnego. Tutaj wizażysta używa podkładu, różu, cieni, tuszu do rzęs i innych produktów. Kosmetyki wybierane są tak, aby doskonale prezentowały się w naturalnym świetle dziennej jasności.

Dzienne warianty makijażu mogą być bardzo zróżnicowane, począwszy od surowych, biznesowych wariantów, aż po świeże, lekkie makijaże, które pasują do swobodnej atmosfery.

Trochę magii - i widzisz przed lustrem piękną dziewczynę z lekkim makijażem. Teraz śmiało możesz iść w swoje sprawy i czuć się maksymalnie pewnie.

Usługi certyfikowanych specjalistów

Nasz salon PIED-DE-POULE serdecznie zaprasza wszystkie kobiety, które chcą odmienić swój wygląd za pomocą lekkiego dziennego makijażu. Używamy tylko wysokiej jakości kosmetyków dekoracyjnych znanych marek, które nie wysuszają skóry, nie powodują reakcji alergicznych i nie rozmazują się pod wpływem promieni słonecznych. Przyjdź do nas i osobiście przekonaj się o profesjonalizmie naszych pracowników.

Zapisz się na makijaż dzienny

Ceny makijaż
Light makijaż 115 zł
Makijaż dzienny 150 zł
Makijaż koktajlowy 185 zł
Makijaż wieczorowy 290 zł
Makijaż okolicznościowy 360 zł
Dodatkowe rzęsy 45 zł
Kurs makijażu dla siebie "Light - dzienny" 500 zł
Kurs makijażu dla siebie "Makijaż dzienny + transformacja w makijaż wieczorowy" 750 zł
Rezerwacja
online