Strzyżenie damskie

Fryzura to jeden z tych "trzech filarów", które tworzą niepowtarzalny, elegancki, czarujący wizerunek kobiety. Pomoc w znalezieniu "tej jedynej" i przekucie marzeń w rzeczywistość to zadanie mistrzów grzebienia i nożyczek w PIED-DE-POULE.

Niezwykły salon fryzjerski

Marka PIED-DE-POULE zjednoczyła tych, którzy kochają strzyc i zmieniać włosy w coś pięknego, wkładać w to serce i duszę, podchodzić do klientów indywidualnie, tych, którzy mają wieloletnie doświadczenie.

Nie oferujemy usług przeciętnego salonu fryzjerskiego - jesteśmy temu przeciwni. Zamiast tego oferujemy usługi premium. Chcesz obciąć włosy tam, gdzie robią to gwiazdy show-biznesu, prezenterzy telewizyjni i celebryci ze stolicy? Przejdź do zakładki kontakt i znajdź adres najbliższego oddziału ze znajomym szyldem.

Stawiamy na przejrzysty cennik i rozsądną politykę cenową.

Ile kosztuje praca fryzjera w PIED-DE-POULE?

Cennik jest przejrzysty i jasny.

Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać od konsultantów, którzy skontaktują się z Tobą w ciągu 5 minut. Ekskluzywny poziom usług nie jest powodem do podniesienia ceny. Czas wyszczotkować pióra i dobrze się bawić po wizycie w naszych halach!

Zapisz się na strzyżenie

Od modnego kudłacza do «lisiego ogona»

Czy francuska nazwa firmy jest odzwierciedleniem technik stosowanych przez specjalistów w praktyce?

Tak, kierujemy się najwyższymi europejskimi standardami!

Czy widziałeś katalog prac? Nic nie powie o fryzjerze więcej niż jego kreacje. Mamy z czego być dumni - sami zobaczcie, jakie obrazy tworzą nasi magicy. Oto tylko kilka z fryzur, które wykonujemy w tym roku.

  • Sprawdź dzieła mistrzów na stronie internetowej. To arcydzieła sztuki fryzjerskiej
  • Wybierz mistrza. Nie bój się popełnić błędu, wszyscy są specjalistami na ekskluzywnym poziomie.
  • Umów się na wizytę w jednym z naszych sześciu przedstawicielstw telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy
  • Przyjdź na strzyżenie damskie lub męskie
  • Zabłyśnij nowym wyglądem!

Bierzemy pod uwagę rodzaje włosów: doradzimy i wdrożymy

Cienkie czy grube? Długie, średnie czy krótkie? Fryzjerzy zawsze biorą pod uwagę rodzaj i kondycję włosów. Dla nas piękno naszych klientów to nie tylko słowa. Chcemy, abyś cieszył się swoją fryzurą, został naszym stałym klientem, eksperymentował, dołączył do poziomu usług dostępnych w Paryżu i spróbował czegoś niezwykłego.

Nasi fryzjerzy posiadają nie tylko cały niezbędny zaawansowany sprzęt do magicznej pracy nad fryzurą, ale także kosmetyki, farby, żele najbardziej znanych marek. I doświadczenie! Wielu naszych mistrzów zajmuje się swoją ulubioną pracą od ponad 10 lub nawet 15 lat.

Zostały jakieś pytania? zostaw kontakt, a my oddzwonimy

Rezerwacja
online