Koloryzacja

Jednym z najłatwiejszych i najskuteczniejszych sposobów na odświeżenie zwykłego wyglądu jest koloryzacja. Nadaje się zarówno dla konserwatywnych pań, jak i dziewcząt, które lubią eksperymentować. Spraw sobie przyjemność i ufarbuj włosy na kilka odcieni jednocześnie. To piękne, stylowe i nowoczesne. Specjaliści naszego salonu oferują farbowanie włosów w Polsce w przystępnej cenie. Zapisz się na zabieg już teraz, a jutro dobierzemy odcienie do Twojej nowej fryzury.

Korzyści z koloryzacji włosów

Koloryzacja to świetne pole do eksperymentów. Można mieszać różne kolory, stosować różne techniki i farbować włosy o dowolnej długości. Wszystko, co musisz zrobić, to wziąć pod uwagę swój typ kolorystyczny i odpowiednio podkreślić mocne strony swojego wyglądu.

Zalety koloryzacji są oczywiste:

  • Różnorodność. Istnieje wiele kombinacji kolorów i odcieni. Im jaśniej, tym lepiej - to główne motto koloryzacji.
  • Wszechstronność. Dla każdego typu urody można znaleźć idealną kombinację kolorów. Blondynki i brunetki, dziewczyny o jasnej i ciemnej karnacji - każdy może znaleźć fajne kolory do koloryzacji włosów.
  • Skuteczność. Farbowane pasma wyglądają na pełne objętości, lśnią zdrowiem i błyszczą w świetle.

Może się wydawać, że koloryzacja jest odpowiednia tylko dla blondynek lub jasnowłosych kobiet. Eksperci twierdzą jednak, że ten rodzaj koloryzacji pozwala uzyskać tłoczone i niejednorodne kolory nawet na ciemnych włosach. Piękno brązowowłosych i brunetek podkreśla paleta naturalnych odcieni: karmel, czekolada, kawa.

Indywidualne podejście do salonu

Aby stworzyć niepowtarzalny kontrast, mistrz indywidualnie wybiera opcję koloryzacji. Koloryzacja może być podłużna, pikselowa, poprzeczna lub strefowa. Koloryzacja jasnymi kolorami jest nadal w modzie. Ta technika wygląda szczególnie imponująco, gdy koloryzacja jest ukryta w środkowej warstwie włosów i jest zauważalna tylko podczas ruchu.

Nasze salony w Warszawie zapraszają wszystkich na koloryzację. Razem z mistrzami stworzysz swoją własną, niepowtarzalną fryzurę. Przynieś przykłady swoich ulubionych prac, a nasi fryzjerzy będą mogli je dokładnie odtworzyć. Nie trać czasu, zapisz się na zabieg online!

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Farbowanie odrostów 230 zł
Koloryzacja jednolita 260 zł
Tonowanie 200 zł
Dekoloryzacja 220 zł
Pasemka 380 zł
Baby lights 330 zł
Balayage 440 zł
Shatush 460 zł
Airtouch 800 zł
Rezerwacja
online