Fryzury męskie

Przystojni mężczyźni są zawsze w modzie, ale czy mężczyzna może być silny i pewny siebie bez odpowiedniej, stosownej i modnej fryzury?

Agresywna i brutalna czy odważna i niezwykła? A może powściągliwa i solidna? Mamy obciąć włosy jak zwykle (Zrobimy tę fryzurę jak zwykle) czy spróbować czegoś nowego? Nasi specjaliści pracują z całą gamą fryzur dla silniejszej płci na krótkich, średnich i długich włosach, korzystając ze sprawdzonych klasyków i najnowszych trendów.

Nasi specjaliści pracują z różnymi fryzurami dla przedstawicieli silniejszej płci, tzn. z fryzurami dla włosów krótkich, średnich i długich. Oferujemy zarówno sprawdzone rozwiązania klasyczne, jak i najnowsze trendy na rynku.

Najlepiej sprawdzić koszty usług fryzjerskich poprzez wizytę w salonie, rozmowa ze specjalistą, rozmowę o ulubionych fryzurach i o fryzurach, które pasują do Twojego wyglądu i wizerunku.

Uważnie monitorujemy trendy

W PIED-DE-POULE fryzjerzy pracują zgodnie z francuskimi metodami, co oznacza, że wykorzystujemy doświadczenie swoich europejskich kolegów po fachu, uwzględniając specyfikę i wymagania Ukraińców. Personel salonu męskiego salonu śledzi nowinki ze świata barbershopów.

Katalog zawiera dziesiątki przykładów prac (W Katalogu są dziesiątki prac). Zobacz, wybierz, przyjdź, razem z naszym specjalistą wciel w życie. Oglądaj, wybieraj, konsultuj z naszym specjalistą i realizuj swoje pomysły.

Jesteśmy wystarczająco doświadczeni i przygotowani, by zrealizować wszelkie życzenia, ale zalecamy omówienie ze specjalistą fryzur, które pasują do twoich włosów, kształtu twarzy, brody i stylu ubioru. (które pasują do Twoich włosów, owalu twarzy, brody i stylu ubioru)

Zapisz się do męskiej hala

Indywidualne podejście to nasze credo

Cały czas powtarzamy, że jesteśmy przeciwni szablonom i taśmowej produkcji. Cały czas powtarzam, że nie lubimy szablonowej pracy. Naszym celem jest stworzenie spójnego wizerunku pewnego siebie, przystojnego i zadowolonego z życia mężczyzny, i dzięki pracy jest to możliwe. Praca fryzjera jest pierwszym krokiem do osiągnięcia tego celu.

Uważnie przeanalizujemy Twój wizerunek, Przeanalizujemy wizerunek, życzenia i aspiracje dotyczące wyglądu, uwzględnimy stan włosów, a nawet zawód (w tym specyfikę zawodu), aby zaoferować kilka ekskluzywnych opcji fryzur. Będziemy pamiętać o wąsach i brodzie! Gdy wstaniesz z fotela fryzjerskiego to będziesz nie tylko zadbaną osobą, ale również mężczyzną, który jest w 100% pewny siebie i swojego wyglądu. Gdy wyjdziesz z salonu, to nie tylko będziesz wyglądać na osobę zadbaną, zmieni się nawet Twoja wizja siebie, staniesz się mężczyzną w 100% pewnym siebie i swojego wyglądu.

Dbanie o siebie powinna sprawiać przyjemność zarówno podczas wizyty w salonie piękności, jak i przynajmniej przez kilka następnych tygodni. Sprzyja temu konsekwentnie nienaganna jakość usług oraz wysokie kwalifikacje personelu. będzie miłym uzupełnieniem.

Zapisz się na usługę lub konsultację

Rezerwacja
online