Strzyżenie męskie

Przystojni mężczyźni nigdy nie wychodzą z mody, ale czy można mówić o pełni męskiego uroku bez dobrze dobranego strzyżenia męskiego?

Czy preferujesz strzyżenie męskie z charakterem, które podkreśli Twoją siłę i pewność siebie, czy może coś bardziej stonowanego i klasycznego? Czy to czas na sprawdzone strzyżenie męskie czy może chwila na odważną zmianę? Nasi styliści są mistrzami w kreowaniu fryzur dla mężczyzn, niezależnie od długości włosów, dostosowując się do indywidualnych preferencji i najświeższych trendów.

Nasze strzyżenia męskie to połączenie klasycznej elegancji i nowoczesnego stylu. Oferujemy szeroki wachlarz opcji – od tradycyjnych strzyżeń męskich po najnowsze fryzjerskie hity. Niezależnie od tego, czy Twoje włosy są krótkie, średnie czy długie, znajdziemy idealne strzyżenie męskie dla Ciebie.

Aby poznać koszty naszych usług, najlepiej umówić się na wizytę w salonie. Podczas rozmowy ze specjalistą możesz omówić swoje ulubione strzyżenia męskie oraz te, które najlepiej pasują do Twojego wyglądu i wizerunku. Nasze strzyżenia męskie są gwarancją, że wyjdziesz z salonu czując się pewnie i wyglądając stylowo. Zapraszamy do odkrycia, jak strzyżenie męskie może zmienić nie tylko Twój wygląd, ale i samopoczucie.

цены на мужскую стрижку

Uważnie śledzimy aktualne trendy w strzyżeniach męskich

W PIED-DE-POULE stawiamy na indywidualność i przeciwstawiamy się rutynie oraz produkcji seryjnej. Jako zespół profesjonalistów, nie akceptujemy pracy według ustalonego wzorca. Naszym celem jest kreowanie wizerunku mężczyzny pewnego siebie, przystojnego i zadowolonego z życia – a odpowiednio dobrane strzyżenie męskie jest pierwszym krokiem do osiągnięcia tej wizji.

Dokładnie analizujemy wizerunek każdego klienta, rozumiemy jego życzenia i aspiracje dotyczące wyglądu, uwzględniamy kondycję włosów, a nawet specyfikę zawodu, by zaproponować kilka ekskluzywnych opcji strzyżeń męskich. Zawsze pamiętamy także o wąsach i brodzie! Po strzyżeniu męskim w naszym salonie, każdy klient wstaje z fotela fryzjerskiego nie tylko wyglądając na zadbanego, ale czując się mężczyzną w pełni pewnym siebie i swojego stylu.

Strzyżenie męskie w PIED-DE-POULE to nie tylko zmiana fryzury, to przemiana całego wizerunku. Po wizycie w naszym salonie, dzięki profesjonalnemu strzyżeniu męskiemu, nasi klienci odzyskują pewność siebie i zmieniają sposób, w jaki postrzegają samego siebie.

Dbamy o to, aby dbanie o siebie było przyjemnością, która trwa nie tylko podczas wizyty, ale i na długo po niej. Konsekwentnie doskonała jakość naszych usług strzyżenia męskiego oraz wysokie kwalifikacje naszego personelu zapewniają, że każda wizyta w naszym salonie jest źródłem satysfakcji i dobrego samopoczucia dla naszych klientów.

тренды на мужскую стрижку

Indywidualne podejście to nasze credo

W PIED-DE-POULE nieustannie podkreślamy naszą niechęć do rutyny i produkcji seryjnej. Jesteśmy zespołem, który odrzuca szablonową pracę. Naszym priorytetem jest kreowanie spójnego wizerunku mężczyzny pewnego siebie, przystojnego i zadowolonego z życia. Profesjonalne strzyżenie męskie to fundament, na którym budujemy ten obraz.

Z dużą uwagą podchodzimy do analizy wizerunku naszych klientów, ich życzeń i aspiracji dotyczących wyglądu. Bierzemy pod uwagę stan włosów i specyfikę zawodu, aby zaproponować indywidualnie dopasowane opcje strzyżeń męskich. Nie zapominamy również o wąsach i brodzie, które są nieodłącznym elementem męskiego wizerunku. Po strzyżeniu męskim w naszym salonie, każdy klient wstaje z fotela fryzjerskiego nie tylko wyglądając na zadbanego, ale przede wszystkim czując się mężczyzną w pełni pewnym siebie i swojego wyglądu.

Strzyżenie męskie w PIED-DE-POULE to nie tylko zmiana fryzury, to kompleksowa przemiana wizerunku. Po opuszczeniu naszego salonu, dzięki profesjonalnemu strzyżeniu męskiemu, nasi klienci odzyskują pewność siebie i zmieniają sposób, w jaki postrzegają samego siebie.

Dbamy o to, by dbanie o siebie było źródłem przyjemności zarówno w trakcie wizyty w salonie, jak i w kolejnych tygodniach po niej. Konsekwentnie doskonała jakość naszych strzyżeń męskich oraz wysokie kwalifikacje personelu sprawiają, że każda wizyta w PIED-DE-POULE jest gwarancją satysfakcji i doskonałego samopoczucia.

Opinie klientów

  • Uwielbiam Twój salon. Szczególnie podoba mi się mistrz Yana w Shocie. Po jej zastosowaniu moje włosy wyglądają niesamowicie i są bardzo lśniące. Dla mnie jest to najlepszy salon pod każdym względem – zawsze fajna atmosfera i przyjaźni panowie.

  • Uwielbiam usługi stylizacji i makijażu w PDP. Zawsze bardzo fajna atmosfera, czuje się jak w domu. Dostaję też wiele komplementów na temat stylizacji i makijażu podczas różnych wydarzeń. I oczywiście zawsze polecam je moim znajomym.

  • Od ponad roku regularnie chodzę do PIED-DE-POULE na zabiegi pielęgnacyjne włosów BRAE. Dzięki niemu wyrosły mi zdrowe, długie włosy, o których marzyłam od dawna. Częściej niż opieką zajmuję się tylko stylizacją. Podoba mi się to, że mam do dyspozycji różnych specjalistów, ale zawsze otrzymuję tę samą profesjonalną usługę.

  • To są zabiegi, które wykonuję regularnie! Wszyscy mistrzowie zawsze słuchają próśb! Szczególnie upodobałam sobie Maxima w moich włosach, jest po prostu najlepszy! Jestem niezmiernie wdzięczny za jakość wykonanej pracy.

  • Chciałabym podziękować Waszemu salonowi! Uwzględniacie wszystkie moje życzenia dotyczące wyboru koloru włosów. Jestem  bardzo zadowolona z rezultatów!!! Miałam też zabieg na twarz i pedicure i bardzo mi się podobało!

  • Od ponad dwóch lat jestem stałą klientką sieci salonów PIED-DE-POULE. Najczęściej odwiedzam salon w centrum Kijowa , ponieważ jego lokalizacja jest dla mnie dogodna, a ponadto pracuje tam moja ulubiona wizażystka, Ira.

  • Poszłam na zabieg na włosy do Balmain (rozwiązał problem suchości włosów po rozjaśnianiu na blond). Artystka miała na imię Iya. Zrobiła mi wykład na temat pielęgnacji i pomogła wybrać odpowiednie produkty. Bardzo się cieszę, ten rytuał jest moją szansą na odbudowanie długości włosów po blondzie i warkoczach.

  • Salon PIED-DE-POULE to od wielu lat moje ulubione miejsce w Kijowie, którego nigdy nie zmieniam. Zawsze przyjazna atmosfera i wysoki poziom profesjonalizmu, i to jest ważne, jeśli przyjdziesz głodny, salon ma menu z pysznym i zdrowym jedzeniem, które dostarczane jest bardzo szybko!

  • Moja współpraca z salonem PIED-DE-POULE trwa już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, całego personelu i komunikacji. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć najlepszy czas, a także to, że dzięki salonowi nie omijają mnie żadne nowości z branży kosmetycznej, a zwłaszcza pielęgnacji włosów, bo tak bardzo je kocham!

Czekamy na Ciebie w naszym salonie

Dziękujemy!
Państwa zgłoszenie zostało wysłane, wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
More:
Umów się
Inne sposoby zapisu