Cięcie grzywki

Grzywki wróciły do mody i teraz dumnie noszą je Taylor Swift, Margot Robbie, Halle Berry i Billie Eilish. Jednak wybór najlepszego kształtu i długości tego elementu fryzury nie jest łatwy. Trzeba wziąć pod uwagę grubość włosów, linie twarzy i typ wyglądu. W naszym salonie można nie tylko przyciąć grzywkę, ale także stworzyć harmonijny wizerunek.

Niuanse fryzury z grzywką

Profesjonalista wybiera kobiece grzywki w zależności od specyfiki wyglądu. Na przykład, dziewczynom o okrągłej twarzy bardziej pasują stylizacje dłuższe, a osobom z podłużnymi twarzami proste. Stopniowane grzywki mogą podkreślić kości policzkowe, grzywki z wicherkiem mogą zaakcentować naturalność.

Proste włosy można pięknie oprawić przedzieloną grzywką. Asymetria optycznie wydłuża twarz, dlatego pasuje do dziewczyn o pyzatych policzkach. Nietypowe są zaokrąglone grzywki, które zgrabnie otaczają czoło i skronie.

Najlepsze grzywki dla dzieci są proste. Linia włosów powinna sięgać najdalej do brwi. Skomplikowane wzory i nieregularne kształty nie są odpowiednie dla małych dziewczynek.

W naszym salonie można podciąć grzywkę w przystępnej cenie. Doświadczony fryzjer szybko dobierze odpowiedni kształt i przygotuje odpowiednią fryzurę. Może przynieść zdjęcie wybranej przez siebie fryzury, i fryzjer spełni Twoje życzenie.

Opinie klientów

  • Uwielbiam Twój salon. Szczególnie podoba mi się mistrz Yana w Shocie. Po jej zastosowaniu moje włosy wyglądają niesamowicie i są bardzo lśniące. Dla mnie jest to najlepszy salon pod każdym względem – zawsze fajna atmosfera i przyjaźni panowie.

  • Uwielbiam usługi stylizacji i makijażu w PDP. Zawsze bardzo fajna atmosfera, czuje się jak w domu. Dostaję też wiele komplementów na temat stylizacji i makijażu podczas różnych wydarzeń. I oczywiście zawsze polecam je moim znajomym.

  • Od ponad roku regularnie chodzę do PIED-DE-POULE na zabiegi pielęgnacyjne włosów BRAE. Dzięki niemu wyrosły mi zdrowe, długie włosy, o których marzyłam od dawna. Częściej niż opieką zajmuję się tylko stylizacją. Podoba mi się to, że mam do dyspozycji różnych specjalistów, ale zawsze otrzymuję tę samą profesjonalną usługę.

  • To są zabiegi, które wykonuję regularnie! Wszyscy mistrzowie zawsze słuchają próśb! Szczególnie upodobałam sobie Maxima w moich włosach, jest po prostu najlepszy! Jestem niezmiernie wdzięczny za jakość wykonanej pracy.

  • Chciałabym podziękować Waszemu salonowi! Uwzględniacie wszystkie moje życzenia dotyczące wyboru koloru włosów. Jestem  bardzo zadowolona z rezultatów!!! Miałam też zabieg na twarz i pedicure i bardzo mi się podobało!

  • Od ponad dwóch lat jestem stałą klientką sieci salonów PIED-DE-POULE. Najczęściej odwiedzam salon w centrum Kijowa , ponieważ jego lokalizacja jest dla mnie dogodna, a ponadto pracuje tam moja ulubiona wizażystka, Ira.

  • Poszłam na zabieg na włosy do Balmain (rozwiązał problem suchości włosów po rozjaśnianiu na blond). Artystka miała na imię Iya. Zrobiła mi wykład na temat pielęgnacji i pomogła wybrać odpowiednie produkty. Bardzo się cieszę, ten rytuał jest moją szansą na odbudowanie długości włosów po blondzie i warkoczach.

  • Salon PIED-DE-POULE to od wielu lat moje ulubione miejsce w Kijowie, którego nigdy nie zmieniam. Zawsze przyjazna atmosfera i wysoki poziom profesjonalizmu, i to jest ważne, jeśli przyjdziesz głodny, salon ma menu z pysznym i zdrowym jedzeniem, które dostarczane jest bardzo szybko!

  • Moja współpraca z salonem PIED-DE-POULE trwa już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, całego personelu i komunikacji. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć najlepszy czas, a także to, że dzięki salonowi nie omijają mnie żadne nowości z branży kosmetycznej, a zwłaszcza pielęgnacji włosów, bo tak bardzo je kocham!

Czekamy na Ciebie w naszym salonie

Dziękujemy!
Państwa zgłoszenie zostało wysłane, wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
More:
Umów się
Inne sposoby zapisu