Fryzury balowe

Studniówka to odpowiedzialne i ekscytujące wydarzenie. Przygotowania do szkolnego balu rozpoczynają się już w momencie wyboru daty. Do stworzenia harmonijnego wizerunku potrzebne jest uzyskanie idealnego połączenia stroju, makijażu i fryzury. Bez domowej stylizacji nic nie zdziałasz, bo nie masz gwarancji, że pozostanie ona nieskazitelna do białego rana.

Stylizację fryzury studniówkowej pozostaw profesjonalistom z naszego salonu. Nasi styliści wiedzą jak podkreślić naturalne piękno i służą pomocą przy tworzeniu idealnej kreacji. Oferujemy przystępne ceny i niezmiennie wysoką jakość usług. Zapisz się na wizytę już teraz!

Jak wybrać fryzurę na studniówkę?

W trakcie przygotowań do studniówki ciężko nie być nie zdezorientowanym. Trendy w modzie tak szybko się wymieniają, że wybranie czegoś nie jest łatwe, dlatego eksperci zalecają wybór fryzur damskich na koniec studiów zgodnie z następującymi parametrami:

  • Kształt twarzy. Stylizacja może zarówno odmienić wygląd, jak i zaakcentować wady. Niezwykle ważna jest świadomość swoich mocnych stron i umiejętność ich podkreślenia, np. wysokie czoło można przykryć grzywką lub asymetrycznym pasmem. Linia ramion może być podkreślona przez płynące loki.
  • Kształt stroju. Rozpuszczone włosy dobrze wyglądają z gorsetem. Wysoko podcięta fryzura podkreśli elegancję dopasowanej sukienki. Niedbała wiązanka doskonale sprawdzi się w połączeniu z garniturem ze spodniami.
  • Program imprezy. Jeśli program imprezy przewiduje tańce i różnego rodzaju konkursy, to upewnij się, że włosy podołają tym wyzwaniom.

Jeśli zależy Ci na radykalnej metamorfozie, to możesz zdecydować się na przedłużenie włosów lub ich zafarbowanie. Pod okiem doświadczonego fryzjera dopuszczalne są wszelkiego rodzaju eksperymenty.

Modne fryzury dla krótkich włosów

Zaletami krótkich fryzur jest to, że nie trzeba ich tworzyć poprzez skomplikowane uczesanie. W celu uzyskania spektakularnego wizerunku wystarczy stworzyć piękną stylizację na studniówkę. Loki, efekt mokrych włosów i pogrubianie poszczególnych pasm to techniki, które można stosować wobec krótkich włosów.

Gotową fryzurę można ozdobić wsuwkami lub spinkami, obręczą lub wstążkami. To właśnie akcesoria nadadzą fryzurze wyjątkowości. Nawet pojedynczy kwiat we włosach może być akcentem, który zmieni Cię w królową balu.

Fryzury średniej długości

Istnieje wiele fryzur, które można nosić na włosach średniej długości. Najpopularniejsze fryzury to obecnie warkocze, fryzury plecione i kucyki. Wszystkie te fryzury mogą wyglądać odświętnie i jednocześnie naturalnie. Na przykład, celowo niedbała fryzura pleciona z kilkoma luźnymi lokami to współczesny klasyk romantycznej fryzury.

Można również stworzyć objętościowe warkocze i fryzury plecione, które tworzą misterny splot, nawet na cienkich włosach. Kucyk znów jest modny, a jego teksturowane wariacje również można uznać za fryzurę na imprezę. Wysokie kucyki sprawiają, że młoda absolwentka wygląda bardziej dojrzale i poważnie. Do zdobienia splotów często używa się sztucznych pereł i brokatu.

Fryzury balowe dla długich włosów

Właścicielki długich włosów mogą sobie pozwolić na niemal każdą stylizację.

Luksusowe hollywoodzkie loki będą świetnie wyglądać z kobiecymi lejącymi się sukienkami. Ta fryzura świetnie prezentuje się również bez dodatków. Węzły ze skomplikowanym splotem nitek wyglądają drogo i solidnie. Włosy z pewnością nie będą przeszkadzać podczas tańca. Profesjonalna interpretacja dziecięcej "malwy" to także stylowa fryzura. Przednie loki są umocowane na karku, a reszta włosów jest podkręcona.

"Ślimaki" i "muszle" zajmują godne miejsce w naszym katalogu. Takie fryzury wyglądają lakonicznie, więc pasują do każdego obrazu i stylu. Włosy zdobią spinki z dżetami, wsuwki i wianki.

Specjaliści z naszego salonu znają wszystkie niuanse tworzenia fryzur dla absolwentów. Koszt zabiegu jest kalkulowany indywidualnie, zależy od długości włosów i stopnia skomplikowania stylizacji. Przyjdź na konsultację, aby znaleźć najlepszą opcję i omówić wszystkie szczegóły z fryzjerem. W dniu wizyty będziesz wyglądać jak księżniczka!

Ceny fryzur balowe
Długość włosów
Fryzura 270 zł
Rezerwacja
online