Farbowanie rzęs

Piękne rzęsy uwydatniają i podkreślają piękno Twoich oczu. Wiele kobiet ma naturalnie jasne rzęsy. W takich przypadkach nie tylko tusz, ale i farbowanie rzęs na ciemniejszy kolor może sprawić, że spojrzenie stanie się bardziej wyraziste. Przyciemnianie rzęs w Warszawie to jeden z najpopularniejszych zabiegów w salonie, który pozwala na uzyskanie rzęs o idealnym odcieniu. Przy codziennym makijażu można nie korzystać z tuszu do rzęs.

Korzyści wynikające z farbowania rzęs w salonie

Salonowe farbowanie rzęs ma wiele istotnych zalet:

  • Profesjonalne farby do rzęs zawierają wyłącznie hipoalergiczne składniki.
  • Korzystamy z mocnych farb. Z farbowanymi rzęsami można pływać lub chodzić do sauny bez obaw, że farba się zmyje.
  • Barwnik zawiera substancje odżywcze. Farbując rzęsy klientka jednocześnie odżywia ich włoski.

Wszystkie profesjonalne linie farb są dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Profesjonaliści są w stanie dobrać idealny odcień zarówno do powiek, jak i do brwi. Farbowanie rzęs w Warszawie jest wykonywane przez mistrza, który również farbuje brwi. Oba zabiegi możesz wykonać podczas jednej wizyty w salonie.

Średnio rezultat farbowania rzęs jest widoczny przez miesiąc. Włoski na rzęsach stale rosną. Odrosty rzęsek i nowe włoski będą miały naturalny jasny odcień. Zaleca się powtórny zabieg po miesiącu bądź półtora. Henna jest trochę mniej odporna, niż barwniki syntetyczne, dlatego zabieg należy powtarzać częściej.

Jak wygląda farbowanie rzęs?

Farbowanie rzęs przy pomocy farby syntetycznej wygląda następująco:

  1. Rzęsy oczyszcza się z makijażu przy pomocy specjalnego preparatu.
  2. Przygotuj farbę w wybranym odcieniu.
  3. Na dolną i górną powiekę nakładamy krem. Chroni to skórę przed przypadkowym kontaktem z farbą.
  4. Jednorazowe plastry umieszcza się pod oczami wzdłuż dolnych rzęs. Zapobiegają one przedostawaniu się farby na skórę.
  5. Na rzęsy nakładana jest farba.
  6. Po nałożeniu barwnika na włosy spłucz resztki ciepłą wodą.

Przez 24 godziny po farbowaniu rzęs nie należy odwiedzać sauny. Właściwości niedawno nałożonego koloru mogą się zmieniać wraz ze wzrostem temperatury powietrza.

Specyfika farbowania rzęs henną

Z roku na rok w Warszawie zyskuje na popularności farbowanie rzęs henną. Wybiera się ją ze względu na substancje odżywcze. W trakcie farbowania włosów ulegają one dzięki temu wzmocnieniu.

Technologia barwienia rzęs henną jest taka sama jak w przypadku farb syntetycznych. Aby uzyskać mieszankę barwiącą proszek henny rozcieńcza się ciepłą wodą. W salonie jest szeroki wybór odcieni henny. Specjalista będzie mógł wybrać idealny kolor dla kobiet o różnym wyglądzie.

Ceny farbowania rzęs
Farbowanie rzęs 70 zł
Laminacja rzęs 200 zł
Laminacja brwi + rzęs 350 zł
Rezerwacja
online