Przyciemnianie odrostów

Przerośnięte odrosty u blondynek nie są już oznaką nieporządku. Obecnie jest to modny rodzaj koloryzacji stosowany przez wiele celebrytek. Pozwala dodać wizerunkowi naturalności, elegancji i świeżości. Przyciemnianie odrostów najlepiej wykonać w profesjonalnym salonie, aby zagwarantować sobie pożądany efekt.

Korzyści z przyciemnienia odrostów

Blond o ciemnych korzeniach jest idealny dla tych, którzy chcą wyglądać spektakularnie w każdej sytuacji przy minimalnym wysiłku. Jeśli wybierzesz odcień zbliżony do naturalnego, nie będzie musiała regularnie farbować włosów. Fryzura będzie wyglądać lekko i objętościowo bez dodatkowych produktów do stylizacji.

Inne zalety przyciemniania odrostów dla blondynek:

  • nadaje się do włosów o dowolnej długości;
  • odświeża wygląd;
  • włosy ładnie odrastają, bez ostrych przejść;
  • podkreśla piękno kobiet w każdym wieku.

Ten rodzaj koloryzacji wygląda drogo. Aby go stworzyć, stosuje się następujące techniki koloryzacji: shatush, balayage, ombre, sombre i inne. Przejścia między odcieniami mogą być zarówno radykalne, jak i delikatne. Wybierając odcienie, mistrz koncentruje się na rodzaju koloru wyglądu klienta.

Platynowy i popielaty blond, za sprawą przyciemnionych odrostów, staje się bardziej naturalny. Dzięki tej koloryzacji fryzura mieni się nowymi kolorami. Ciepły blond, dobrze komponuje się z odcieniami kasztanowymi, a zimny blond, z czernią. Nawet jasnoróżowe włosy można przyciemnić u nasady, by dodać fryzurze nowych akcentów.

Pielęgnacja włosów po przyciemnieniu odrostów jest podobna do tej po standardowej koloryzacji. Rozjaśnione włosy wymagają dodatkowego nawilżenia i odżywienia. Posiadaczkom zimnych odcieni zaleca się stosowanie produktów usuwających zażółcenia.

Zmianę wizerunku warto powierzyć naszym specjalistom. Doświadczeni fryzjerzy wybiorą optymalną technikę koloryzacji, biorąc pod uwagę wszystkie życzenia. Zabieg będzie przyjemny, a efekt z pewnością przerośnie oczekiwania. Umów się na wizytę już dziś, aby jutro pojawić się przed znajomymi w nowym wyglądzie!

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Farbowanie odrostów 230 zł
Koloryzacja jednolita 260 zł
Tonowanie 200 zł
Dekoloryzacja 220 zł
Pasemka 380 zł
Baby lights 330 zł
Balayage 440 zł
Shatush 460 zł
Airtouch 800 zł
Rezerwacja
online