Przedłużanie włosów

Ta popularna procedura salonowa w Warszawie pozwala radykalnie zmienić wygląd, zwiększyć długość i objętość włosów oraz ukryć takie niedoskonałości jak przerzedzenia i łysienie.

Rodzaje technik przedłużania włosów

Salon urody w Warszawie ogólnie dzieli techniki na gorące i zimne. Wynalazcami gorącej technologii są mistrzowie z Włoch i Anglii, dlatego te metody są nazywane również angielską i włoską. W pierwszym przypadku mistrz przedłużania włosów mocuje pasma gorącą żywicą, w drugim - za pomocą keratyny. Pod wpływem podgrzewania termiczne szczypce topią te substancje, a po stwardnieniu tworzą przezroczystą kapsułę. Łączy ona podstawę włosa z pasmem przedłużanym. Średnio potrzeba 150 pasm na jedną osobę, procedura trwa do 3 godzin.

Наращивание волос 6

Zalety gorącej techniki kapsułkowej:

 • Można nosić takie włosy nawet przez 3-4 miesiące, po czym konieczna jest korekta.
 • Mocowanie jest prawie niewidoczne, dlatego przedłużanie można robić nawet na bardzo cienkich włosach.
 • Taka metoda pozwala przedłużyć włosy o dowolnej fakturze - od cienkich słowiańskich po jedwabiste azjatyckie.
 • Włosy można przedłużać punktowo, czyli tylko w miejscach, gdzie jest to konieczne, na przykład na skroniach, grzywce, na potylicy.
 • Pasmo łatwo rozczesuje się, nie wymaga szczególnych zaleceń dotyczących pielęgnacji.

Wady gorącego przedłużania:

 • Własne włosy podczas podgrzewania termiczne szczypce są narażone na negatywne skutki wysokich temperatur.
 • Pasma mocowane na kapsułach obciążają włosy i mogą spowodować ich przerzedzenie.
 • Metoda nie jest zalecana posiadaczkom tłustego typu włosów, ponieważ kapsułki będą szybciej się rozpadać.
 • Kapsułki należy chronić przed wysokimi temperaturami (chronić przed bezpośrednimi promieniami słonecznymi, nosić czepek w saunie, ostrożnie korzystać z prostownicy lub lokówki) oraz wodą morską.

Zimne przedłużanie włosów, w tym kapsułkowe, jest wykonywane w salonie bez obróbki termicznej. Ten rodzaj wydłużania uważany jest za bardziej delikatny i dlatego bardziej popularny.

Zimne przedłużanie włosów

Istnieją 3 metody mocowania: chemiczna (metoda hollywoodzka), klejowa (techniki hiszpańska i taśmowa) oraz z użyciem koralików (japońska technologia).

лучшее наращивание в киеве мастера

Zalety zimnego przedłużania w salonie urody:

 • Naturalne pasma nie są poddawane działaniu ciepła.
 • Nowe loki wyglądają tak naturalnie, że niemożliwe jest odróżnienie ich od naturalnych włosów.
 • Włosy można układać, kręcić, lokować i nawet farbować.
 • Brak ograniczeń w używaniu kosmetyków i środków pielęgnacyjnych. Można myć włosy dowolnym szamponem, nakładać odżywki i maski, stosować odżywki.
 • Loki nie boją się wysokich temperatur, słonej wody morskiej i innych negatywnych czynników środowiskowych.

Zimne przedłużanie - jedyna odpowiednia metoda przedłużania włosów dla kobiet o tłustym typie skóry głowy. Dobrze nadaje się dla jasnych włosów. Wady tej usługi to konieczność częstszej korekty - około co 2 miesiące.

Hollywoodzkie przedłużanie włosów

Jak sugeruje nazwa, tę metodę zaczęto stosować w Hollywood, i to dość dawno temu, ale tylko na potrzeby kręcenia filmów, aby zapewnić aktorkom piękne długie włosy. Początkowo w ramach tej technologii donacyjne pasma były mocowane klejącą taśmą. Ale były one usuwane pod koniec dnia pracy, ponieważ nie można było ich rozczesać. Z tego samego powodu z czasem mistrzowie udoskonalili metodologię.

Później pasma zaczęto mocować do małych warkoczyków z tyłu głowy, wykonanych z włosów naturalnych, za pomocą tzw. tresów - naturalnych nici bawełnianych.

Dziś zamiast tresów często stosuje się kapsuły keratynowe. Ale nie są one topione wysoką temperaturą, a ultradźwiękami. Procedura jest w pełni bezpieczna, nie szkodzi naturalnym włosom. Loki wyglądają naturalnie, można je układać i farbować.

Jednak istnieją ograniczenia dotyczące niektórych fryzur. I tę procedurę można przeprowadzić tylko wtedy, gdy włosy własne mają co najmniej 20 cm długości, ponieważ na krótszych pasmach widoczne są miejsca połączeń. Ta metoda nie jest odpowiednia dla posiadaczek bardzo rzadkich włosów.

Procedura trwa 2-3 godziny. Czas życia włosów wynosi około 6-8 miesięcy, ale wymagana jest korekta co 1,5-2 miesiące.

качественное наращивание волос

Przedłużanie włosów taśmą

Ta metoda jest zalecana przez salon urody dla dziewcząt, które większość czasu spędzają z rozpuszczonymi włosami. Jest to najbezpieczniejsza spośród wszystkich istniejących technik przedłużania włosów. W procesie nie są używane żrące substancje chemiczne ani wysokie temperatury. Procedurę można przeprowadzać w czasie ciąży i karmienia piersią.

Profesjonalne przedłużanie włosów taśmą

Profesjonalne przedłużanie włosów taśmą można przeprowadzać na każdym rodzaju włosów. Przy odpowiedniej pielęgnacji i regularnej korekcie przedłużone pasma mogą służyć nawet przez 10-12 miesięcy. Można je układać, kręcić i farbować. Nie boją się wody i wysokich temperatur, dlatego ich posiadaczki mogą spokojnie kąpać się w zbiornikach wodnych oraz odwiedzać saunę lub łazienkę. Pasma równomiernie obciążają włosy, dlatego nie powodują ich wypadania. W każdej chwili można je łatwo usunąć.

Jednak metoda ta ma kilka wad:

 • Ograniczenie w wyborze niektórych fryzur;
 • Konieczność stosunkowo częstej korekty - co 2-3 miesiące;
 • Niemożność farbowania nasady własnych odrosłych włosów;
 • Konieczność specjalnej pielęgnacji włosów, aby taśmy nie odklejały się.

Długość dodaje się za pomocą wąskich taśm o szerokości 4-6 cm. Donacyjne pasma są mocowane do własnych tak, że wydaje się, że są one zaciskane między dwiema lepkimi taśmami. Za pomocą tej metody można przedłużyć włosy nawet do 60 cm. Metoda ta zakłada kilka technik, co pozwala dobrać optymalną opcję z uwzględnieniem naturalnej struktury włosów:

 1. Hair Talk (metoda niemiecka). Pasma są zgrupowane w taśmy o szerokości 4 cm. Pasują do krótkich i cienkich włosów. Średnio jednej dziewczynie potrzeba 20 takich taśm. Usługi w zakresie korekty będą potrzebne najwcześniej po 9 tygodniach. Pasmo można użyć ponownie 4-6 razy. Mają one zapas długości, więc jeśli wybierzesz pasma o długości 40 cm, to po procedurze uzyskasz włosy o długości 40 cm.
 2. Angelo Hair (metoda włoska). To taśmy o szerokości 3 cm z pasmami słowiańskich włosów. Są bardzo lekkie: ważą tylko 1,5 g przy długości 50 cm, dlatego świetnie nadają się nawet do bardzo cienkich i słabych włosów. Średnio jednej dziewczynie potrzeba około 90 pasm. Jednak nie mają one zapasu długości, więc po procedurze długość będzie o około 10 cm mniejsza niż taśmy. Wizyta w salonie fryzjerskim w celu korekty będzie konieczna po 7-10 tygodniach, w zależności od indywidualnych cech wzrostu włosów. Pasmo można ponownie przykleić do 4 razy.
 3. Mikrotaśmy. To taśmy o szerokości 0,5–1,5 cm. Mogą być używane nawet na bardzo cienkich włosach. Na jedną fryzurę będzie potrzebnych co najmniej 120 sztuk, aby uzyskać średnią objętość włosów. Pierwsza korekta będzie konieczna po 4-5 tygodniach. Pasma można użyć ponownie do 4 razy.

U każdego człowieka włosy rosną inaczej, dlatego indywidualne są także terminy korekty. Na przykład przy metodzie Hair Talk usługi mistrza będą potrzebne po odrosnięciu korzeni o 4-5 cm. Przy przedłużaniu mikrotaśmami działania korekcyjne będą konieczne przy odrośnięciu korzeni już o 3 cm. Sama korekta polega na odklejeniu taśm specjalnym preparatem i ich ponownym przyklejeniu w wyższym położeniu. Procedura trwa około 40-60 minut.

киев нарастить волосы цена

Ile kosztuje przedłużanie włosów w PIED-DE-POULE

Mamy klarowny i przejrzysty cennik. Ceny, uwzględniając wysoki poziom usług i wysoki poziom wykwalifikowania personelu, zawsze są na dostępnym poziomie. Nasza polityka polega na oferowaniu usług premium szerokiemu gronu klientów.

Cena uzależniona jest od stopnia skomplikowania postawionego zadania, ilości pasm i ich długości, usług towarzyszących, cięcia, układania.

Zauważ, że będzie konieczna regularna korekta. Częstotliwość korekty jest ustalana indywidualnie - zazwyczaj wizyta u stylisty będzie potrzebna co 1-3 miesiące.

Opinie klientów

 • Uwielbiam Twój salon. Szczególnie podoba mi się mistrz Yana w Shocie. Po jej zastosowaniu moje włosy wyglądają niesamowicie i są bardzo lśniące. Dla mnie jest to najlepszy salon pod każdym względem – zawsze fajna atmosfera i przyjaźni panowie.

 • Uwielbiam usługi stylizacji i makijażu w PDP. Zawsze bardzo fajna atmosfera, czuje się jak w domu. Dostaję też wiele komplementów na temat stylizacji i makijażu podczas różnych wydarzeń. I oczywiście zawsze polecam je moim znajomym.

 • Od ponad roku regularnie chodzę do PIED-DE-POULE na zabiegi pielęgnacyjne włosów BRAE. Dzięki niemu wyrosły mi zdrowe, długie włosy, o których marzyłam od dawna. Częściej niż opieką zajmuję się tylko stylizacją. Podoba mi się to, że mam do dyspozycji różnych specjalistów, ale zawsze otrzymuję tę samą profesjonalną usługę.

 • To są zabiegi, które wykonuję regularnie! Wszyscy mistrzowie zawsze słuchają próśb! Szczególnie upodobałam sobie Maxima w moich włosach, jest po prostu najlepszy! Jestem niezmiernie wdzięczny za jakość wykonanej pracy.

 • Chciałabym podziękować Waszemu salonowi! Uwzględniacie wszystkie moje życzenia dotyczące wyboru koloru włosów. Jestem  bardzo zadowolona z rezultatów!!! Miałam też zabieg na twarz i pedicure i bardzo mi się podobało!

 • Od ponad dwóch lat jestem stałą klientką sieci salonów PIED-DE-POULE. Najczęściej odwiedzam salon w centrum Kijowa , ponieważ jego lokalizacja jest dla mnie dogodna, a ponadto pracuje tam moja ulubiona wizażystka, Ira.

 • Poszłam na zabieg na włosy do Balmain (rozwiązał problem suchości włosów po rozjaśnianiu na blond). Artystka miała na imię Iya. Zrobiła mi wykład na temat pielęgnacji i pomogła wybrać odpowiednie produkty. Bardzo się cieszę, ten rytuał jest moją szansą na odbudowanie długości włosów po blondzie i warkoczach.

 • Salon PIED-DE-POULE to od wielu lat moje ulubione miejsce w Kijowie, którego nigdy nie zmieniam. Zawsze przyjazna atmosfera i wysoki poziom profesjonalizmu, i to jest ważne, jeśli przyjdziesz głodny, salon ma menu z pysznym i zdrowym jedzeniem, które dostarczane jest bardzo szybko!

 • Moja współpraca z salonem PIED-DE-POULE trwa już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, całego personelu i komunikacji. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć najlepszy czas, a także to, że dzięki salonowi nie omijają mnie żadne nowości z branży kosmetycznej, a zwłaszcza pielęgnacji włosów, bo tak bardzo je kocham!

Czekamy na Ciebie w naszym salonie

Dziękujemy!
Państwa zgłoszenie zostało wysłane, wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
More:
Umów się