Kosmetologia

Specjaliści od urody uważają, że każda kobieta mieszkająca w metropolii powinna odwiedzić kosmetologa, nawet bez wyraźnego powodu. Salon kosmetyczny PIED-DE-POULE zaprasza na profilaktyczne zabiegi kosmetologiczne i programy specjalne w naszych salonach.

Rodzaje usług kosmetologicznych w salonie kosmetycznym PIED-DE-POULE

Nasza kosmetologia to profesjonalna kadra, nowoczesny sprzęt i kosmetyki, indywidualne podejście do rozstrzygania problemów klientów.
Dziś PIED-DE-POULE oferuje w ramach swojej oferty kosmetologicznej następujące usługi:

 • oczyszczanie twarzy i peelingi;
 • mezoterapia;
 • karboksyterapia;
 • depilacja;

Zapisała się na strzyżenie

Oczyszczanie twarzy

Ten zabieg oczyszczający należy powtarzać raz na 2-3 miesiące. Na powierzchni skóry gromadzi się kurz, wydzielina gruczołów łojowych, resztki makijażu itp. Profesjonalne oczyszczanie pozwala dotrzeć wgłąb naskórka, gdzie nie można dotrzeć dzięki domowym sposobom.

PIED-DE-POULE oferuje kilka rodzajów czyszczenia skóry. Proces zawsze wygląda tak samo:

 1. Oczyszczanie lotionem;
 2. Zastosowanie preparatu otwierającego pory i rozluźniającego zaskórniki;
 3. Samo oczyszczanie - manualne, za pomocą narzędzia ultradźwiękowego lub przy zastosowaniu obu tych sposobów. Opcja indywidualna jest wybierana w porozumieniu z kosmetyczką;
 4. Zastosowanie maseczki łagodzącej.

Efektem jest świeża i naprawdę czysta skóra. Regularne profesjonalne oczyszczanie pozwoli zachować zdrową skórę na długie lata.

Dzięki profesjonalnym peelingom można delikatnie się pozbyć martwych komórek naskórka, co przywróci Twojej skórze promienny wygląd i pobudzi ją do odnowy.

Umów się na oczyszczanie twarzy

Mezoterapia

Zabieg ten polega na zastrzykach w okolicach twarzy lub brzucha na głębokości 1-4 mm.

Mezoterapię stosuje się przy:

 • usuwaniu zmarszczek, wyrównywaniu kolorytu skóry i ujędrnianiu skóry. Przed zabiegiem kosmetyczka oczyszcza twarz i nakłada żel znieczulający. Na koniec stosuje się środek antyseptyczny i maseczkę łagodzącą;
 • Jako zabieg pomocniczy przy odchudzaniu - w tym przypadku wstrzykuje się specjalne środki lipolityczne, które rozbijają komórki tłuszczowe. W ten sposób likwiduje się nadmiar objętości na brzuchu i bokach.

Mezoterapia ciała wykonywana jest również w znieczuleniu miejscowym. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zaleca się przeprowadzenie kuracji z 5-10 sesji w odstępie 5-7 dni.

Nie ukrywajmy - podczas zabiegu będzie występował pewien dyskomfort. U niektórych klientów po zabiegu może wystąpić niewielka opuchlizna i zasinienie, jednak wszystkie te dolegliwości szybko znikają, a efekt mezoterapii w postaci promiennie gładkiej skóry pozostaje z Tobą przez kilka miesięcy.

Zapisz się na mezoterapię

Karboksyterapia

Przy stosunkowo niskich kosztach i bezboleśnie, karboksyterapia skutecznie zwalcza następujące problemy:

 • Zwiędła skóra;
 • Siniaki i worki pod oczami;
 • Matowy odcień skóry.

Zasada działania jest następująca: na twarz nakłada się żel o wysokiej zawartości dwutlenku węgla. Pod jego aktywuje się funkcja ochronna skóry, a także produkcja kolagenu, który jest podstawą młodzieńczego wyglądu naskórka.

Zapisz się na karboksyterapię

Depilacja

Usuwanie owłosienia to jeden z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych dla klientów salonów kosmetycznych w PIED-DE-POULE.
Dostępne są zabiegi usuwania włosów:

 • Woskowanie (gorące, ciepłe, zimne);
 • Shugaring;
 • Laserowe usuwanie włosów.

Wszystkie manipulacje wykonywane są przez doświadczonych specjalistów, którzy zapewnią maksymalną jakość i komfort podczas zabiegu.

Sterylizacja narzędzi

W salonach PIED-DE-POULE ściśle przestrzegamy wszystkich przepisów dotyczących sterylizacji narzędzi kosmetycznych.

 1. Metalowe narzędzia (szpatułki, łyżki, pęsety, tace itp.) są dezynfekowane, czyszczone, a następnie sterylizowane w autoklawach.
 2. Szczotki po dezynfekcji poddawane są obróbce w szafie UV i przechowywane do czasu ponownego użycia.
 3. Igły do iniekcji są dezynfekowane i wyrzucane do specjalnych pojemników.

Wszyscy pracownicy studia noszą rękawice i odzież ochronną. Robimy wszystko dla Twojego bezpieczeństwa. Zapraszamy

Zapisz się na depilację

Rezerwacja
online