Strzyżenie brody

W dzisiejszym społeczeństwie wąsy i broda są oznaką męskości. Jednak aby dołączyć do grona panów XXI wieku, nie wystarczy tylko przestać się golić. Zarost na twarzy musi być zadbany, a także wykorzystanie specjalistycznych kosmetyków. Regularne strzyżenie brody w salonie fryzjerskim to konieczność, jeśli chcesz wyglądać schludnie i elegancko. Zabieg trwa około godziny i zmienia Cię z drwala w biznesmena. Nasz salon specjalizuje się w strzyżeniu brody i oferuje przystępne ceny swoich usług.

Strzyżenie brody i stylizacje fryzury

Stylizacja brody to delikatna sprawa i nawet mała niedoskonałość może mieć duży wpływ na Twój wygląd. Ważne jest, aby broda była profesjonalna i zgodna z najnowszymi trendami. Na dzień dzisiejszy istnieją dziesiątki stylów stylizacji zarostu. Oto najpopularniejsze z nich:

 • Bródka hiszpańska. Gładko ogolone policzki z małą bródką połączoną z wąsami wokół ust.
 • Kotwica. Włosy pokrywają całą linię brody i obszar pod dolną wargą. Skronie i policzki są gładko ogolone.
 • Verdi. Bokobrody płynnie przechodzą w pełną brodę, która rozciąga się wzdłuż linii podbródka. Wąsy są podkręcone i nie łączą się z brodą.

Przed przystąpieniem do strzyżenia brody, doświadczony specjalista ocenia wygląd gościa i przeprowadza z nim konsultację. Kształt brody jest dobierany indywidualnie, z uwzględnieniem życzeń klienta, aby móc skorygować kształt twarzy, podkreślić zalety i ukryć ewentualne wady.

Strzyżenie wąsów oraz brody wykonuje się w salonie przy pomocy specjalistycznych trymerów, nożyczek i brzytwy. Na skórę i włosy klienta nakłada się substancje nawilżające i zmiękczające, co zapewnia komfort podczas zabiegu. Fryzura brody jest projektowana tak, aby włosy wyglądały schludnie nawet podczas odrastania.

Pielęgnacja brody

Strzyżenie to tylko pierwszy krok w kształtowaniu wizerunku. W celu wzmocnienia efektu należy codziennie pielęgnować brodę i wąsy. Zaopatrz się w mały zbiór męskich produktów, takich jak balsam i wosk do do stylizacji, szampon i woda kolońska. Jeśli będziesz korzystać z nich regularnie, to zauważysz, że Twoje włosy stały się zdrowsze i piękniejsze.

Skontaktuj się ze specjalistami z naszego salonu, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości strzyżenia brody w Warszawie. Wykwalifikowani specjaliści pomogą Ci odkryć swój urok dzięki nowoczesnym narzędziom i technikom.

Opinie klientów

 • Uwielbiam Twój salon. Szczególnie podoba mi się mistrz Yana w Shocie. Po jej zastosowaniu moje włosy wyglądają niesamowicie i są bardzo lśniące. Dla mnie jest to najlepszy salon pod każdym względem – zawsze fajna atmosfera i przyjaźni panowie.

 • Uwielbiam usługi stylizacji i makijażu w PDP. Zawsze bardzo fajna atmosfera, czuje się jak w domu. Dostaję też wiele komplementów na temat stylizacji i makijażu podczas różnych wydarzeń. I oczywiście zawsze polecam je moim znajomym.

 • Od ponad roku regularnie chodzę do PIED-DE-POULE na zabiegi pielęgnacyjne włosów BRAE. Dzięki niemu wyrosły mi zdrowe, długie włosy, o których marzyłam od dawna. Częściej niż opieką zajmuję się tylko stylizacją. Podoba mi się to, że mam do dyspozycji różnych specjalistów, ale zawsze otrzymuję tę samą profesjonalną usługę.

 • To są zabiegi, które wykonuję regularnie! Wszyscy mistrzowie zawsze słuchają próśb! Szczególnie upodobałam sobie Maxima w moich włosach, jest po prostu najlepszy! Jestem niezmiernie wdzięczny za jakość wykonanej pracy.

 • Chciałabym podziękować Waszemu salonowi! Uwzględniacie wszystkie moje życzenia dotyczące wyboru koloru włosów. Jestem  bardzo zadowolona z rezultatów!!! Miałam też zabieg na twarz i pedicure i bardzo mi się podobało!

 • Od ponad dwóch lat jestem stałą klientką sieci salonów PIED-DE-POULE. Najczęściej odwiedzam salon w centrum Kijowa , ponieważ jego lokalizacja jest dla mnie dogodna, a ponadto pracuje tam moja ulubiona wizażystka, Ira.

 • Poszłam na zabieg na włosy do Balmain (rozwiązał problem suchości włosów po rozjaśnianiu na blond). Artystka miała na imię Iya. Zrobiła mi wykład na temat pielęgnacji i pomogła wybrać odpowiednie produkty. Bardzo się cieszę, ten rytuał jest moją szansą na odbudowanie długości włosów po blondzie i warkoczach.

 • Salon PIED-DE-POULE to od wielu lat moje ulubione miejsce w Kijowie, którego nigdy nie zmieniam. Zawsze przyjazna atmosfera i wysoki poziom profesjonalizmu, i to jest ważne, jeśli przyjdziesz głodny, salon ma menu z pysznym i zdrowym jedzeniem, które dostarczane jest bardzo szybko!

 • Moja współpraca z salonem PIED-DE-POULE trwa już drugi rok, jestem bardzo zadowolona z jakości zabiegów, całego personelu i komunikacji. Uwielbiam to, że zawsze mogę znaleźć najlepszy czas, a także to, że dzięki salonowi nie omijają mnie żadne nowości z branży kosmetycznej, a zwłaszcza pielęgnacji włosów, bo tak bardzo je kocham!

Czekamy na Ciebie w naszym salonie

Dziękujemy!
Państwa zgłoszenie zostało wysłane, wkrótce skontaktujemy się z Państwem.
More:
Umów się