Aparatowy pedicure

Dbać o siebie oznacza zwracać uwagę na każdy detal. Dotyczy to nie tylko twarzy, włosów czy dłoni, ale również stóp. Pedicure to równie ważny zabieg jak wizyta u fryzjera czy makijażystki. Zachęcamy nie tylko piękne kobiety, ale także mężczyzn do skorzystania z niego.

Zadbane stopy to gwarancja Twojej wygody i pewności siebie.

Postęp nie stoi w miejscu - innowacje i metody aparatowe wchodzą na miejsce tradycyjnej kosmetologii, w tym również w pielęgnacji paznokci. Korzyści z innowacyjnego pedicure z użyciem specjalistycznego sprzętu w porównaniu z tradycyjnym, mechanicznym podejściem są liczne:

  • brak urazów i dyskomfortu
  • brak konieczności parowania
  • odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry
  • bardziej delikatne i ostrożne podejście
  • efekt masażu, poprawiający krążenie krwi

Podczas zabiegu możesz się zrelaksować i cieszyć, lub też skorzystać z innych usług - manicure, fryzjerstwo, regulację brwi. Oszczędzaj czas i kompleksowo dbaj o swoje piękno.

Zapisz się na aparatowy pedicure

Profesjonalizm i ekskluzywne kosmetyki

Naszą główną cechą wyróżniającą jest indywidualne podejście do każdego klienta, biorąc pod uwagę jego cechy fizjologiczne, styl życia i preferencje. Dotyczy to również pedicure, podobnie jak każdej innej usługi.

Nasi specjaliści poświęcą całą swoją uwagę Tobie i Twoim stopom. To utalentowani mistrzowie z wieloletnim doświadczeniem, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności, aby zapewnić Ci dostęp do usług na najwyższym poziomie w branży urody.

Wspierają nas nie tylko najnowocześniejsze technologie, ale także kosmetyki sprawdzonych marek, w które wierzymy. Często są to ekskluzywne produkty, które dostarczamy tylko do naszych salonów - Zuda, Padopharm, Footlogic.

Gwarantujemy pełne bezpieczeństwo i sterylność - nasadki przechodzą proces potrójnej sterylizacji i są przechowywane w specjalnych woreczkach.

Etap wykonywania nowoczesnych usług pielęgnacji paznokci

Świadczenie usług z uwzględnieniem indywidualności to charakterystyczna cecha profesjonalnej kosmetologii.

  • Konsultacja - pierwszy etap obsługi. W trakcie rozmowy w komfortowej atmosferze określamy cele na podstawie diagnozy i indywidualnych preferencji gościa.
  • Stopa jest poddawana obróbce specjalnymi preparatami, w tym środkami dezynfekującymi, eliminującymi zanieczyszczenia i infekcje. W przeciwieństwie do tradycyjnej metody, nie ma konieczności parowania w gorącej wodzie.
  • Bezpośredni pedicure wykonywany jest specjalnym urządzeniem, którego nakładki są wymieniane w zależności od obszaru i intensywności działania. Specjalną mikrofrezą usuwa się zrogowaciałą skórę, a wymienne nakładki służą do wyrównywania, szlifowania i polerowania paznokci oraz kutykuli.
  • W ostatnim etapie, czysta i miękka skóra stopy jest nawilżana przy użyciu odżywczych kremów, a Ty możesz się zrelaksować i cieszyć.
  • Opcjonalnie można również nałożyć dekoracyjne materiały i lakiery według własnego uznania.

Aparatowy pedicure to podejście bardziej delikatne i ostrożne.

Zalecamy przeprowadzenie go co najmniej raz w miesiącu, aby utrzymać Twoje stopy w doskonałym stanie - jednak częstotliwość wizyt w salonie jest indywidualna. Bazując na naszym doświadczeniu, specjalista od pielęgnacji paznokci doradzi Ci, jak często należy profesjonalnie dbać o swoje stopy i jak o nie dbać w warunkach domowych.

Usługi wysokiej klasy i profesjonalizm kosmetologów powinny być dostępne dla szerokiego grona odbiorców - nie tylko celebrytom i gwiazdom show-biznesu. Chcemy udowodnić to w praktyce, a nasze cenniki potwierdzają nasze dążenia.

Zapisz się na aparatowy pedicure

Ceny za aparatowy pedicure
Mistrz
Główny mistrz
Pedicure częściowy (tylko palce) 90 zł
Pedicure (ze stopami) 130 zł
Pedicure hybrydowy (ze stopami) 185 zł
French pedicure hybrydowy (ze stopami) 230 zł
Pedicure hybrydowy (tylko palce) 150 zł
French pedicure hybrydowy (tylko palce) 185 zł
Intensywna odbudowa paznokci od Podofarm (pedicure) 240 zł
SPA Podopharm (dla stóp) 95 zł
Express SPA Podopharm (dla stóp) 70 zł
Rezerwacja
online