Balejaż (balayage)

W sytuacjach, gdy chcesz odświeżyć swój wizerunek, pasemka mogą być bardzo pomocne. Częściowa koloryzacja włosów pozwala odświeżyć wygląd bez drastycznych zmian. Balayage to jedna z najpopularniejszych technik koloryzacji. Jest to modna metoda rozjaśniania, polegająca na delikatnym rozprowadzeniu koloru. W naszym salonie możesz wykonać balejaż włosów w przystępnej cenie. Umów się na wizytę już teraz i skorzystaj z bezpłatnej konsultacji z naszym specjalistą.

Cechy techniki koloryzacji balejaż

Najczęściej balejaż to delikatny gradient od ciemnego koloru u nasady do jaśniejszych odcieni na końcach włosów. Istnieją jednak również bardziej odważne opcje wykorzystujące jaśniejsze kolory. Specyfiką nakładania farby rozjaśniającej jest to, że najpierw przetwarzana jest dolna część włosów. Dopiero potem mistrz wykonuje kilka pociągnięć przypominających kształt litery V.

Po rozjaśnieniu pasma są przyciemniane, aby wygląd włosów był jak najbardziej harmonijny i naturalny. Koloryzacja balejaż nie zawsze polega na użyciu tylko dwóch odcieni. Profesjonalny fryzjer dobiera liczbę kolorów w zależności od długości i odcienia włosów, typu kolorystycznego fryzury oraz życzeń klienta.

Co jest dobrego w balayage?

Nowoczesne techniki rozjaśniania mają na celu podkreślenie naturalnego piękna kobiety. Koloryzacja balejaż pewnie kontynuuje ten trend. Jej główne zalety są następujące:

  • Zdrowie włosów nie doznaje znaczącego uszczerbku. Tylko część pasm jest poddawana działaniu mieszanek rozjaśniających. Skóra głowy i cebulki włosów pozostają nietknięte.
  • Sposób, w jaki włosy odrastają, jest prawie niewidoczny. Oznacza to, że ponowne farbowanie można przeprowadzać nie częściej niż raz na sześć miesięcy.
  • Ze względu na "słoneczny blask" farbowanych pasm, fryzura zyskuje głębię i dodatkową objętość.
  • Dzięki takiemu podkreśleniu nie ma potrzeby skomplikowanej stylizacji. Nawet lekkie loki wyglądają spektakularnie na rozjaśnionych włosach.

Koloryzacja balejaż jest odpowiednia dla kobiet w każdym wieku. Na przykład Melania Trump, Halle Berry i Jessica Alba są fankami tego rodzaju pasemek. Długość włosów nie ma znaczenia. Dlatego balejaż można zobaczyć zarówno na bobie, jak i na długich lokach.

Balayage pozwala skupić się na odcieniu oczu i podkreślić naturalny blask skóry. Ta koloryzacja wygląda nowocześnie i drogo, więc idealnie pasuje do wizerunku kobiety biznesu XXI wieku.

Mistrzowie naszego salonu są gotowi pomóc Ci w transformacji, ponieważ balejaż najlepiej się do tego nadaje. Razem z fryzjerem możesz wybrać pożądane odcienie farby. Mistrz weźmie pod uwagę wszystkie Twoje życzenia i wykona swoją pracę szybko i sprawnie. Umów się na wizytę już teraz!

Ceny farbowania włosów
Długość włosów
Farbowanie odrostów 230 zł
Koloryzacja jednolita 260 zł
Tonowanie 200 zł
Dekoloryzacja 220 zł
Pasemka 380 zł
Baby lights 330 zł
Balayage 440 zł
Shatush 460 zł
Airtouch 800 zł
Rezerwacja
online